TPF başkanı belli oldu

21 Haziran 2013 Cuma

Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun (TPF) 4. Olağan Genel Kurulu dün (20 Haziran) İstanbul Limak Otel’de yapıldı. Gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısı sonrasında yapılan seçimle federasyon başkanı oy birliğiyle Selamet Aygün oldu

tpf-baskani-belli-oldu

Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun İstanbul Limak Otel’de gerçekleştirilen 4. Olağan Genel Kurulu’nda seçime tek aday olarak giren Selamet Aygün oy birliği ile TPF Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi. Selamet Aygün böylece yıllık ortalama yüzde 20 büyüme oranı, 15 milyar TL ciro ve yüzde 30'u aşan pazar payı ile Türkiye'nin en büyük perakende oyuncularını temsil eden TPF’de başkanlık görevini ikinci döneme taşımış oldu.

Yeni dönem için görüşlerini belirten Selamet Aygün birlik ve beraberlik mesajları verdi. Bu önemli göreve tekrar layık görülmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Aygün, federasyon olarak yeniden güçlenerek ve heyecanla başarılı çalışmalara imza atmaya devam edeceklerini belirtti. Seçimin hemen ardından göreve geldiğinde yapacağı faaliyetlere ilişkin açıklamada bulunan Aygün, “Yeni dönemde de önceliğimiz eğitim ve perakende sektörünü geleceğe taşıyacak çalışmalar olacak. Bu hedef ile hız kazandırdığımız PERDER Akademi çalışmalarını kısa zamanda sonuçlandıracağız. İnsana yatırım yapmaya ve insanı kaynak değil, kıymet olarak gören anlayışı benimsemeye devam edeceğiz. Eğitimi ve modern gelişmeleri temel alan hizmet anlaşımız ile hedefimiz ‘benzemek değil değişim yaratmak’ olacak” dedi.

Genel Kurul’da yapılan seçimler sonucunda Selamet Aygün’ün başkanlığındaki yeni Yönetim Kurulu’nda başkan yardımcılığı görevini Mustafa Altunbilek ve Reşat Narman üstenirken İhsan Biçen, Mahmut Kara, İhsan Korkmaz, İbrahim Özhan, Vahdet Sarıkaya, Ali Tabak, Mehmet Ali Başdurak ve Bayram Gündüz asil üye olarak görev aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri