TPF ilk "Çalıştay"ı gerçekleştirdi

24 Ekim 2014 Cuma

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen, perakende sektörüne ve PERDER üyelerine yeni kazanımlar sağlaması hedeflenen Çalıştay’ın ilki Erzurum’da yapıldı

tpf-ilk-calistayi-gerceklestirdi

TPF tarafından, perakende sektörü ve üyeleri için ideal bir geleceğin altyapısını hazırlamak amacı ile geçtiğimiz günlerde Erzurum’da bir Çalıştay gerçekleştirildi. Arama Konferansı biçiminde yürütülen Çalıştay’a; Karadeniz, Kayseri, İpek Yolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu, Van ve Çukurova PERDER üyeleri katıldı.

Danışman Tahsin Pamir liderliğinde yapılan Çalıştay’da, Türkiye’de perakendecilik sektörünün yapısı, pazar payları, perakendecilikte kontrol edilebilir ve edilemez unsurlar, tehditler, fırsatlar vb. gibi konularında katılımcılara birtakım bilgiler aktarıldı. Gruplara ayrılan katılımcılar, “beyin fırtınası” tekniği ile perakende sektörüne ve perakendecilik faaliyetlerine yönelik çeşitli konuları tartıştı.

İki gün süren Çalıştay’ın sonunda, sektöre ve Federasyon’a dair çeşitli konularda öneriler sunuldu. Çalıştay’ın ikinci ayağı, 25-26 Ekim günlerinde İstanbul, Bursa, Ege, Akdeniz, Ankara, Konya, Batı Karadeniz ve KKTC PERDER üyelerinin katılımıyla Sapanca’da yapılacak. Her iki Çalıştay’dan çıkan sonuçlar ise, 22-23 Kasım günlerinde Ankara’da açıklanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri