TPF, sektörünün gelişimi için eğitimlerini sürdürüyor

25 Ağustos 2015 Salı

Türkiye Perakendeciler Federasyonu, (TPF) sektörün gelişimi ve nitelikli eleman sıkıntısının önüne geçmek için Türkiye genelindeki eğitim atağını sürdürüyor. Türkiye genelinde bugüne kadar düzenlediği eğitimlerle yüzlerce market çalışanının eğitimine imza atan TPF, son olarak TPF Eğitim Danışmanı Ekber Işık katılımıyla Bursa PERDER’e bağlı olan Çanakkale bölgesindeki eğitim çalışmalarına başladı

tpf-sektorunun-gelisimi-icin-egitimlerini-surduruyor

TPF bünyesinde, “Perakende insanla başlar, insanla biter” sloganıyla başlatılan eğitimler tüm hızıyla devam ediyor. TPF Eğitim Departmanı tarafından yürütülen projeler sayesinde üye şirketlerin büyüme, kârlılık ve verimliliklerini sürdürülebilir kılmak amacıyla üye marketlerin ihtiyaçlarına özel eğitimler kurgulanıyor. TPF Eğitim Danışmanı Ekber Işık önderliğinde yürütülen çalışma, Çanakkale bölgesinde de hayata geçirildi.

Çanakkale Sanayi ve Ticaret Odası’nda Bursa PERDER’e bağlı Çanakkale bölgesindeki yerel marketlerin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda eğitim projeleri, işletmelerin gelişimlerine ve rekabet güçlerine önemli değer katacak projeler paylaşıldı. TPF Eğitim Danışmanı Ekber Işık, Çanakkale’deki eğitimlerin yapılan incelemeler sonrasında öncelikli olarak yönetici ve yönetici adaylarına yönelik gerçekleştirileceğini belirtti. Işık, Türkiye'nin istihdam yaratan en önemli sektörlerinden perakende için önemli kariyer planlamalarının yapıldığı eğitimler sayesinde, sektöre yeni başlayan gençlerin mesleklerini uzun vadeli görmeleri sağlanarak, nitelikli eleman sorununun çözülmesinin hedeflendiğini söyledi.

Eğitimlerin şirket stratejisine uyumlu geliştirildiğine değinen Ekber Işık, market yönetici ve yönetici adayları ve markette görevli tüm personel için ayrı ayrı kurgulanan eğitimlerin iş süreçlerine sağladığı etkilerin ölçümlenebilir olması gerektiğini vurguladı. Işık, 2015 yılında Türkiye genelindeki eğitim takviminin daha geniş bir coğrafyaya yayıldığını söyledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri