TPF’de bayrak değişimi

14 Mart 2014 Cuma

Perakendecilik sektoründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Altunbilekler'in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun yeni başkanı oldu

tpfde-bayrak-degisimi

Türkiye Perakendeciler Fedarasyonu’nda (TPF) yaşanan bayrak değişimiyle derneğin başkanlığına Mustafa Altunbilek getirildi. Perakendecilik sektoründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Altunbilekler'in Yönetim Kurulu Başkanı olan Mustafa Altunbilek, görevi Selamet Aygün’den devraldı.

Mustafa Altunbilek görevi devralırken yaptığı açıklamada, yerel zincirlere birlik ve beraberlik mesajları vererek, “Sektörde uluslararası standartları yerleştirmek ve Türkiye’de perakendeciliğin gelişimine katkı sağlamak amacıyla gelin el ele verelim” çağrısında bulundu.

Altunbilek, Federasyon'un Kurucu Başkanı Şeref Songör'ün yerel perakendenin organize bir şekilde gelişimi, güçlenmesi ve örgütlenmesi için yaptığı çalışmaları İkinci Başkan Selamet Aygün'ün başarılı bir şekilde devam ettirdiğini belirtti. Her iki başkanın da sektöre ve yerel perakendeciliğe büyük katkılar sunduğunu kaydeden Altunbilek, bundan sonraki süreçte çıtayı daha da yükselteceklerini söyledi.

PERDER üyelerinin desteğiyle sektöre artı değer katmaya devam edecekelerini bildiren Altunbilek, "Bu bir ekip işi. Başarılı ve etkili çalışmaları hayata geçirebilmemiz için tüm üyelerimizin elini taşın altına koyacağına inanıyorum. Desteklerinden dolayı şimdiden herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Mustafa Altunbilek kimdir?
Mustafa Altunbilek, altı çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu olarak 1959 yılında Nevşehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Nevşehir Hacı Bektaş’ta tamamlayan Altunbilek, daha sonra çalışmak üzere 2 yıllığına Almanya’ya gitti. Altunbilek, yurda döndükten sonra, Ankara’ya yerleşti ve 5 sene Ülker firmasında plasiyer olarak çalıştı. Bu firmada edindiği tecrübeler ve girişimci ruhundan aldığı gayretle, 1984 yılında küçük bir tanzim satış dükkanı açarak ticaret hayatına başladı. 1994 yılında 3 kardeşiyle ortak ve eşit hisseli aile şirketi Altunbilekler’i kurdu. Mustafa Altunbilek, üç dönem Ankara PERDER Başkanlığını yürüttü. Şu anda ATO Meclis Üyesi, TOBB Delege Üyesi, Kazan SİAD Yönetim Kurulu Üyesi görevlerini de yürüten Mustafa Altunbilek, evli ve 2 çocuk babası.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri