TPF’nin 16’ncı bölgesi KKTC oldu

13 Şubat 2013 Çarşamba

KKTC Birleşik Marketler ve Süpermarketler Birliği üyeleri, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) çatısı altında birleşti. Böylelikle TPF’nin 16’ncı bölgesi KKTC oldu

tpfnin-16nci-bolgesi-kktc-oldu

Murat KÜÇÜK, Özlem ELGÜN HARPUTLUOĞLU, Uğur TATLI / Kıbrıs

Hem Kıbrıs hem de Türkiye’deki perakendecileri bir araya getirmesi nedeniyle bir ilk olan “PerakenDeğişti” Konferansı, perakendecilerin güçlerini birleştirmesine de tanıklık etti. KKTC Birleşik Marketler ve Süpermarketler Birliği üyeleri, TPF çatısı altında bir araya geldi. KKTC Birleşik Marketler ve Süpermarketler Birliği üyelerine rozetlerini TPF Başkanı Selamet Aygün, İhsan Biçen, Şeref Songör taktı. Aygün, “Bugün önemli bir olaya imza atıyoruz. TPF’nin gücüne güç katacağına inandığımız KKTC’li perakendecileri federasyon bünyesine katarak Yavru Vatan ile bir bütün olup, KKTC perakendesine katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Kıbrıs perakendesinin gelişimi adına önemli bir KKTC Birleşik Market ve Süpermarketler Birliği Başkanı Darcan Yaman, “Birleşik Market ve Süpermarketler Birliği ile perakende sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında uyum, güven ve işbirliği sağlamayı hedefledik. Bugün TPF çatısı altına girerek birlikteliğimizi daha organize ve güçlü konuma getirdik” açıklamasında bulundu.

PERDER’e üye olan KKTC’deki yer alan marketler şunlar: Yaman Market, Devpa Market, Okmar Market, Kiler Market, Benli Gıda Pazarı, Köseoğlu Market, Erdener Market, Bektaş Market, Atakara Market, Horoz Market, Gilanlı Market, Mergül Market, Fima Market, Doyum Market, Serin Market, Basket Market, ReisSüpermarket, Starlin Süpermarket, Karmar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri