Trabzon peynire doyacak

24 Mayıs 2013 Cuma

Türkiye’nin Ulusal Peynir Festivali’nin son durağı Forum Trabzon Alışveriş Merkezi olacak

trabzon-peynire-doyacak

Türkiye’nin Ulusal Peynir Festivali (Cheese Fest. Türkiye 2013), 24-26 Mayıs’ta Forum Trabzon Alışveriş Merkezi’nde Trabzonluları peynire doyuracak. Anadolu’nun inek, koyun ve keçi sütünden yapılmış bin bir çeşit leziz peynirleri, deneyenlerin tat hafızalarında ölümsüzleşecek.

Cheese Fest Türkiye 2013’ün son ayağı olan Trabzon’da, renkli etkinlikler heyecanla izlenecek, yaşanan peynirli deneyimler damakları şenlendirecek. Türkiye’nin dört bir yanından gelen yöresel peynir lezzetleri ziyaretçilere sunulacak.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İzmir, Mersin, Ankara ve Trabzon İl müdürlüklerinin destekleriyle düzenlenen etkinlik, alışveriş merkezi ziyaretçilerine hoş anlar yaşatırken, sektörün ileri gelen isimlerini bir araya getirecek.

Heyecanlı performanslar
Peynirden heykel gösterisi, peynirli tatlar yarışması, peynir fotoğraf sergisi, çocuklar için peynir tiyatrosu, çocukların katılımıyla peynir resim yarışması gibi etkinliklerin yapılacağı festivalde, peynir yemeyen çocuklar bile yeniden tanıştıkları peynirleri çok sevecek.

Türkiye’nin Ulusal Peynir Festivali, ülkenin dört bir yanındaki Forum Alışveriş Merkezleri’nde peynir severleri bir araya getirdi. Festival renkli etkinliklerle 24-26 Mayıs’ta Forum Trabzon AVM’de gerçekleştirilecek.   Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri