Trabzon Star Wars karakterini ağırlıyor

02 Eylül 2014 Salı

Dünyanın en büyük eğlence markalarından Star Wars, televizyon için hazırlanan Star Wars Asiler adlı yepyeni bir çizgi filmle 4 Ekim’de Disney Channel Türkiye ekranlarında hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor

trabzon-star-wars-karakterini-agirliyor

Bu macera dolu serinin lansmanı kapsamında ise Forum Alışveriş Merkezleri işbirliğiyle 20 Eylül Cumartesi günü 9 ilde eş zamanlı etkinlikler düzenlenecek. Etkinlikler kapsamında ilgili AVM’lerdeki Cinemaximum’larda Star Wars Asiler’in 44 dakikalık özel bölümünün Türkiye’de ilk defa gösterimi yapılacak.

Stormtrooper’ın Forum Trabzon çıkarması
Star Wars Asiler’in Disney Channel’da başlaması ve Forum Alışveriş Merkezleri işbirliğiyle gerçekleşecek lansmanı çerçevesinde, Klon Birliğine bağlı bir Stormtrooper üç ayrı ile yaptığı ziyaretlerine devam ediyor.

İlki 30 Ağustos günü Forum Gaziantep’de gerçekleşen ziyaretin ikinci ayağında, 6 Eylül Cumartesi 14.30 / 15.30 / 16.30 / 17.30 saatlerinde 4 ayrı seans ile Forum Trabzon AVM’deki etkinlik alanına gelecek Star Wars hayranlarına Stormtrooper ile tanışıp hatıra fotoğrafı çektirme fırsatı sunulacak.  Trabzon ziyaretini daha sonra 13 Eylül’de Kayseri izleyecek.

Star Wars Asiler lansman etkinliğine katılım 1 – 17 Eylül günleri arasında Forum Alışveriş Merkezleri ve Gordion’da 100 TL’lik alışveriş yapanlar arasında yapılacak çekilişle mümkün olacak. Etkinlik detayları alışveriş merkezlerinin web sitelerinden ve Disney Channel Türkiye Facebook sayfasından takip edilebilir.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri