Tribal'de Görev Değişliği

18 Aralık 2009 Cuma

Doğrudan pazarlama sektörünün liderlerinden Tribalin, İş Geliştirme Grup Direktörlüğü görevine Mustafa Akpınar getirildi.

tribalde-gorev-degisligi
Doğrudan pazarlama sektörünün liderlerinden Tribale, Mustafa Akpınar İş Geliştirme Grup Direktörü olarak katıldı.İş hayatına 1991 yılında Nielsen'in saha ekibinde başlayan Mustafa Akpınar, daha sonra Perakendeci Hizmetleri Departmanının kurulmasında ve geliştirilmesinde görev aldı. 1997-99 arasında yabancı dil eğitimi için gittiği İngilterede İPSOS'un Londra ofisinde çalıştı. Türkiye'ye döndüğünde, tekrar Nielsen Türkiye'de işe başlayıp, çeşitli görevlerde bulundu. Akpınar, son olarak Uluslararası Müşteriler Müdürü olarak çalışmaktaydı.Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği, DPIDde, sahada pazarlama komite başkanılığı görevini de yürüten Tribal, hizmet kalitesini arttırmayı sürdürüyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri