Tropicana’ya çift yıldız

15 Temmuz 2014 Salı

Tropicana Afyon Vişne ile Tropicana Geyve Ayva Nektarları, uluslararası ödüllere layık görüldü

tropicanaya-cift-yildiz

Dünyanın bir numaralı meyve suyu markası Tropicana’nın Türkiye için geliştirdiği yerel meyve lezzetleri arasında yer alan ‘Tropicana Afyon Vişne’ ve Tropicana Geyve Ayva’ Nektarları, Avrupa’nın bağımsız lezzet otoritesi ‘Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) düzenlediği ‘Superior Taste Award’ kapsamında iki yıldızla ödüllendirildi.

Türkiye’deki ambalajlı meyve suyu pazarına yerel meyve lezzetleriyle hızlı bir giriş yapan Tropicana, uluslararası saygınlığa sahip ödüle layık görüldü. Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü’nün (iTQi) gerçekleştirdiği ve her yıl çok sayıda yiyecek- içecek markasının katıldığı ‘Superior Taste Award’ a Tropicana Türkiye olarak Geyve Ayva Nektarı ve Afyon Vişne Nektarı ürünleriyle katıldı.  Avrupa’nın en saygın aşçılık ve içecek derneklerinin üyelerinin oluşturduğu iTQi jürisi, Tropicana Türkiye’nin bu ürünlerini tat ve kalite açısından en yüksek değerlendirmelerden biri olan ‘2 Yıldız’ ile ödüllendirdi.

Tropicana, dünyanın en çok satan meyve suyu
PepsiCo, Türkiye’de yerel tatlarla üretim yapma stratejisini benimseyerek, dünyanın en çok satan meyve suyu markası Tropicana’yɪ Haziran 2013 tarihinde ambalajlı meyve suyu piyasasına sundu. Tüketicinin ihtiyaç ve taleplerini belirlemek amacıyla gurme, sosyolog ve antropologların da katılımıyla üç yıl süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının ardından tamamen yöresinden alınan meyvelerle üretime başlandı. Tropicana; Bursa Şeftali, Afyon Vişne, Malatya Kayısı, Anadolu Karışık Meyve, Antalya Nar, Geyve Ayva, Isparta Elma, Akdeniz Turunçgiller nektarları, Amasya yüzde 100 Elma Suyu ve Çanakkale yüzde 100 Domates Suyu ile sofralarda yerini aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri