Tuba Ünsal Anneler Günü için Akbatı’da

09 Mayıs 2014 Cuma

Ünlü sanatçı Tuba Ünsal, Anneler Günü öncesi 10 Mayıs Cumartesi günü Akbatı’da hayranlarıyla buluşacak ve annelik deneyimlerini paylaşacak

tuba-unsal-anneler-gunu-icin-akbatida

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Anneler Günü’nü bir ay sürecek özel bir programla kutluyor.  Anneler Günü için özel olarak hazırlanan “Anneyim: Çocuğumun Gelişimi İçin Herşeyi Yaparım” facebook sayfasında 9 Nisan-10 Mayıs günleri arasında her gün Montessori hakkında içerikler paylaşılıyor ve takipçiler tarafından anneyimcocugumicin@gmail.com adresine iletilen sorular uzmanlar tarafından yanıtlanıyor.

10 Mayıs Cumartesi günü eğitim semineri kapsamında gün boyu 4 söyleşi gerçekleştirilecek.  Montessori Sertifikası ve Montessori Okulu sahibi Funda Akpınar, annelere Montessori yaklaşımından söz edecek, ayrıca çocukların gelişimine katkıda bulunacak ev ortamına ilişkin bilgilerin yanı sıra, çocukların gerçek hayata hazırlanmaları için edinmeleri gereken becerileri gerekenleri anlatacak.  Kundo.co iyi yaşama sitesinin kurucusu Alev Tekinak ise anne adayları için doğru beslenme stratejileri ve çocuk beslenmesinin püf noktalarına ilişkin yararlı bilgiler paylaşacak. 

Akbatı AVYM’de gerçekleştirilecek Anneler Günü söyleşilerinin özel konuğu ise Tuba Ünsal olacak.  Tuba Ünsal söyleşide kendi annelik deneyimlerini paylaşırken,  Akbatı ziyaretçileri de Tuba Ünsal’a soru soruma fırsatına sahip olacak. 

Seminere katılan annelere sertifika verilirken,  3 anne ve çocuğuna Funda Akpınar tarafından 60 dakikalık özel Montessori dersi hediye edilecek. Ayrıca 10 kişiye Montessori oyuncak paketi hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri