Tuluyhan Uğurlu 29 Ekim’de Tepe Nautilus’un konuğu olacak

28 Ekim 2015 Çarşamba

Birbirinden keyifli etkinlikleriyle özel günleri unutulmaz kılan Tepe Nautilus AVM, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Tuluyhan Uğurlu Konseri ile coşkuyla kutlayacak

tuluyhan-ugurlu-29-ekimde-tepe-nautilusun-konugu-olacak

Tepe Nautilus AVM’de her yıl sevenleriyle buluşan ünlü besteci ve piyanist Tuluyhan Uğurlu, bu sene de Cumhuriyet Bayramı haftasına özel olarak Tepe Nautilus ziyaretçilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.


Cumhuriyet Bayramı coşkusunu ziyaretçileri ile yaşamak isteyen Tepe Nautilus, 29 Ekim’de kırmızı giysilerle AVM’ye gelen ve Tepe Nautilus’ta #yergokkirmizi hashtag’iyle fotoğrafını paylaşan herkese, Atatürk imzalı kırmızı t-shirt hediye edecek.


Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 31 Ekim Cumartesi günü ise Tuluyhan Uğurlu, “Mustafa Kemal Atatürk ve Güneşin Askerleri” konserini verecek.  Atatürk’ün hayatı ve Kurtuluş Savaşı’nın anlatıldığı eserde Atatürk “güneş” olarak simgelenirken, kadını ve erkeği ile Kurtuluş Savaşı’nı gerçekleştiren devasa ordu ise “Güneşin Askerleri” olarak anlatılıyor. Bu coşkulu konser, Tepe Nautilus AVM’de 15.00- 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri