Tuluyhan Uğurlu, Ankaralıları 92 yıl öncesine götürecek

26 Ağustos 2014 Salı

Ünlü piyanist Tuluyhan Uğurlu, en özel bestelerinden biri olan “Mustafa Kemal ve Güneşin Askerleri”ni 29 Ağustos'ta Taurus AVM tarafından ücretsiz düzenlenen konserle icra edecek. Taurus AVM açık alanında gerçekleştirilecek etkinliğe Ahmet Coşkun ve mehter takımı da eşlik edecek

tuluyhan-ugurlu-ankaralilari-92-yil-oncesine-goturecek

Ülkemizin yetiştirdiği en önemli piyanistlerden biri olarak kabul edilen, müzikal kompozisyonlarıyla her yaştan sanatseveri kucaklayan Tuluyhan Uğurlu, Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında Ankaralılarla bir araya gelecek. Tarihi mekânlarda verdiği büyüleyici konserlerden sonra şimdi de Taurus AVM’de izleyicilerle buluşacak olan Uğurlu, Cumhuriyet'in 75’inci yıl kutlamaları için hazırlamış olduğu, Atatürk ve Kurtuluş Savaşı’nı anlattığı ”Mustafa Kemal Atatürk ve Güneşin Askerleri” dinletisini Büyük Zafer’in 92’nci yılı onuruna Taurus AVM ziyaretçileriyle buluşturacak.

Taurus AVM'nin ön otoparkında oluşturulacak konser alanında büyük eserini icra edecek ünlü sanatçıya Ahmet Coşkun da “Kuvayi Milliye Destanı ve Biz Türkiyeyiz” şiirleri ve anlatımları ile eşlik edecek. Mehter takımının da yer alacağı konserde Ankaralılar, 29 Ağustos akşamı 92 yıl önceye yolculuk edecek, o günkü coşkuyu yaşayacak.

Konser ücretsiz
Açıldığı günden beri gerçekleştirdiği birbirinden farklı etkinliklerle Ankara’daki mevcut AVM anlayışını değiştiren, bünyesinde bulundurduğu sanat galerisi ile sanata ve sanatçıya her fırsatta destek olan Taurus AVM'deki bu büyük organizasyon, Perşembe günü saat 20.30'dan itibaren ücretsiz olarak izlenebilecek.

Konsere, çok sayıda şehit ailesi, gazi ve yakınları da katılım göstererek, anlam katacak. Taurus AVM, huzur içinde yaşamımızı sağlayan gazilerimiz ile şehit ailelerini temsil eden dernek ve vakıfları plaketle onurlandıracak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri