Tunçeri kardeşler, Marmara Forum’daydı

17 Temmuz 2013 Çarşamba

Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ve ağabeyi Kemal Tunçeri, Marmara Forum’da düzenlenen Yaz Spor Okulu’nun minik sporcularıyla bir araya geldi, bol bol fotoğraf çektirip imza dağıttı

tunceri-kardesler-marmara-forumdaydi

Marmara Forum’un bu yıl ikinci kez düzenlediği Yaz Spor Okulu ile Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ve ağabeyi Kemal Tunçeri liderliğinde basketbol ve futbol öğrenen minik sporcular için, önceki gün (15 Temmuz) imza günü düzenlendi.

Marmara Forum açık otoparkında Tunçeri kardeşlerle bir araya gelen minikler, bol bol fotoğraf çektirerek bu özel günü ölümsüzleştirdi. Kerem Tunçeri ve ağabeyi Kemal Tunçeri’ye sporla ilgili merak ettikleri şeyleri de soran minik sporcular, Tunçeri kardeşlerden imza almayı da ihmal etmedi.

Örnek aldıkları isimlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan Marmara Forum Yaz Spor Okulu öğrencileri, ağabeylerinden basketbol ve futbolla ilgili taktikler de aldı.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri