Türkan Şoray, Türkan şarkısında dans etti

25 Şubat 2013 Pazartesi

NeoPlus Outlet AVM ve Tepebaşı Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen “Sinemam ve Ben” imza gününde, Türkan Şoray hayranlarıyla buluştu

turkan-soray-turkan-sarkisinda-dans-etti

Avm Mfi Partnes tarafından yönetilen NeoPlus Outlet AVM’de 23 Şubat Cumartesi günü Türkan Şoray izdihamı yaşandı. Eskişehirli Türkan Şoray hayranları, Türk sinemasının Sultanı ile tanışmak ve kitap imzalatmak için NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’ndeydi. İmza gününe akın edenler, Türkan Şoray ile fotoğraf çektirmek ve kitabını imzalatmak için birbirleriyle yarıştı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Şoray, her bir seveniyle ayrı ayrı ilgilendi.

Hayranları, cep telefonlarıyla Türkan Şoray’ın bol bol fotoğrafını çekti. Şoray, kitabını imzaladığı hayranlarıyla sohbet etti. Bazı hayranları Şoray’a sarılıp gözyaşı döktü. Sevgi selinin hakim olduğu imza gününde engelli bir hayranı Türkan Şoray’ı çok duygulandırdı.

Al Yazmalım’a büyük süpriz
Kitap imzalatmak için gelen hayranlardan biri  “al yazmalım” diye seslenerek Türkan Şoray’a kırmızı bir eşarp hediye etti. Bu güzel süpriz karşısında duygulanan Şoray, eşarpla hayranlarına poz verdi.
Büyük bir izdihamın yaşandığı imza gününün en büyük süprizi ise, Türkan Şoray’dan geldi. Demet Akalın’ın seslendirdiği “Türkan” şarkısının çalmasıyla birlikte Türkan Şoray ayağa kalkıp dans etmeye başladı ve bütün hayranlarının alkışını aldı.

Eskişehir’in çok modern bir şehir olduğunun altını çizen Şoray, Eskişehir’de olmaktan her zaman büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi ve kendisini görmeye gelen tüm hayranlarına teşekkür etti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri