Türkan Şoray ve Ediz Hun'a sevgi seli

22 Aralık 2014 Pazartesi

Yeşilçam'ın unutulmaz iki ismi Türkan Şoray ve Ediz Hun yıllar sonra ilk kez bir araya geldi

turkan-soray-ve-ediz-huna-sevgi-seli

Banu Noyan Event Office organizasyonuyla Metrocity'de düzenlenen imza gününe yüzlerce kişi katıldı. Bugüne kadar onlarca filmde birlikte rol alan Şoray ve Hun, Türk sinemasının 100. Yılını kutlamaktan çok mutlu olduklarını söyledi.

Fotoğraflarının olduğu şemsiyelerle poz veren ikiliye ilgi büyüktü. Birlikte ilk kez imza gününe katıldıkları için heyecanlı olduklarını söyleyen sanatçılar hayranlarını Yeşilçam şarkılarıyla selamladı.
Organizasyon sırasında Demet Akalın'ın Türkan şarkısı çalınca Sinemanın sultanı, ritim tuttu. Şoray, 'Bu şarkı beni çok mutlu ediyor. Tüm yorgunluğumu alıyor' dedi.

Türk sinemasının Sultanı Türkan Şoray, 21 yasındaki görme engelli bir hayranıyla yakından ilgilendi.
Engelli hayranına ellerini uzatan ve kendisine dokunmasını isteyen Şoray çok duygulandı ve göz yaşlarına hâkim olamadı. Ediz Hun ise hemen ayağa kalkıp sandalyesini verdi.

İki dev ismi görmeye gelenler arasında bacakları olmayan 15 yaşındaki Ümit  ise her iki ünlüye duygusal anlar yaşattı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri