Türkçe Olimpiyatları heyecanı Kayseri Park’taydı

04 Haziran 2013 Salı

Bu yıl 11’incisi düzenlenen Uluslararası Dil ve Kültür Festivali kapsamında çeşitli ülkelerden gelen öğrenciler geçtiğimiz Pazar günü Kayseri Park’ta buluştu. Şölen havasında geçen etkinlikte şarkılar söyleyen, konuşmalar yapan ve folklor oynayan dünya çocukları büyük ilgi gördü

turkce-olimpiyatlari-heyecani-kayseri-parktaydi

Türkçe’nin çocukları 2 Haziran Pazar günü Kayseri Park ziyaretçilerine unutulmaz saatler yaşattı. Bu yıl 11’incisi düzenlenen Uluslararası Dil ve Kültür Festivali kapsamında 40 ülkeden Kayseri’ye gelen çocukların bir kısmı Pazar günü Kayseri Park’ı ziyaret ederek özel bir gösteri gerçekleştirdi.

Adeta bir şölene dönüşen etkinlikte şarkılar söyleyen, şiirler okuyan, folklor oynayan ve özel becerilerini sergileyen öğrencilerin gösterileri Kayseri Park ziyaretçilerinden büyük alkış aldı.  Etkinlikte öğrencilerle sohbet eden Kayserililer bol bol fotoğraf çektirdi.

Festival sponsoru Kayseri Park
Uluslararası Dil ve Kültür Festivali’nin Kayseri etkinliklerine sponsor olan Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi adına açıklama yapan Genel Müdür Salih Tolan, “Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen çocukların Türkçe konuşmaları ve Türkçe yarışmaları gurur verici. Türkçe’nin gelişmesine ve tüm dünyada duyulmasına Kayseri Park olarak bir katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize” dedi.  


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri