Turkcell T50 kullanıcıları ESET ile korunuyor

16 Eylül 2014 Salı

Turkcell’in 4G özellikli yeni telefonu T50’yi tercih eden Turkcell aboneleri, mobil cihazlara yönelik kapsamlı dijital koruma sağlayan ESET Mobile Security ürününü 6 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecek. Mobil alanda Türkiye’nin ilk yerli üretim akıllı telefonu Turkcell T40 modeliyle başlayan Turkcell-ESET işbirliği, T50 ile devam ediyor

turkcell-t50-kullanicilari-eset-ile-korunuyor

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ve Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, bu yılın başında T40 akıllı telefonu kullanıcılarının dijital güvenliğine yönelik önemli bir işbirliğine imza atmışlardı. Şimdi abonelerine yeni ve gelişmiş özelliklere sahip T50 modelini sunan Turkcell, bu modelde de ESET’le beraber çalışıyor.

Benzersiz ve güvenli online deneyim
Herkese açık Wİ-Fİ noktalarında internet kullanıldığında, online alışveriş ve bankacılık uygulamalarında ya da çeşitli aplikasyonlar indirildiğinde dijital tehditlere karşı akıllı cep telefonlarının en yüksek korumaya sahip olması artık çok önemli.

ESET‘in mobil güvenliğe yönelik ürünü ESET Mobile Security, sürekli güncellenen kapsamlı koruma yapısı ve düşük bellek gereksinimli cihazı yormayan çalışmasıyla T50’yi en üst seviyede koruma altına alıyor. ESET Mobile Security, özellikle daha az güvenli ortamlarda mobil cihazların huzurla kullanılmasını sağlayarak dijital konfor sunmak üzere tasarlandı.

Uygulama 6 ay ücretsiz
Turkcell T50’yi tercih eden Turkcell aboneleri, ESET Mobile Security ürününü 6 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecek. T50 kullanıcıları, cihazda yer alan Kurulum Yöneticisi uygulaması içindeki Araçlar kategorisinden ESET Mobile Security’i indirebilecek.

Turkcell T50 kullanıcıları, telefonun HD kalitesinde görüntü sunan 5 inç’lik ekranı, dört çekirdekli 1,2 GHZ’lik işlemcisi, Android‘in son versiyonu Kitkat işletim sistemi, 13 MP’lik kamerası ve 4G özellikleriyle konfor yaşarken, ESET Mobile Security, yazılımıyla da dijital saldırılara karşı güvende olmanın keyfini sürecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri