Türkiye’nin en büyük labirenti Forum Bornova’da kuruldu

10 Eylül 2012 Pazartesi

Forum Bornova, Türkiye’nin en büyük labirentinin açılışını gerçekleştirdiği 9 Eylül’de İzmir Basını’nı ağırladı. İzmirli Basın Mensupları labirentten çıkabilmek için kıyasıya yarıştı. Eğlenceli geçen yarışlar renkli görüntülere sahne oldu

turkiyenin-en-buyuk-labirenti-forum-bornovada-kuruldu

İzmir’in 90’ıncı kurtuluş gününde, Türkiye’nin en büyük labirentini, İzmirlilerle buluşturan Forum Bornova’da, etkinliğin ilk gününde kendisine güvenen basın mensuplarını yarıştı. Gazeteciler, labirentten çıkmak için kıyasıya mücadele etti.

Basın mensuplarının kendi aralarında yarıştığı etkinlikte birincilik ipini Yenigün gazetesinden Ferdi Filiz ve Murat Karakuş göğüsledi. Yarışmada ikinciliği İzmir Life dergisinden Kadriye Şen ile partneri Murat Aytaş elde ederken üçüncülük ise Posta gazetesinden Kadir Yasin Atkın ve Osman Bakıcıerler’in oldu.

Labirent Yarışması, 14 – 23 Eylül günlerinde halka açılıyor
Bin metrekarelik alanda kurulan labirentin çıkışını bulma yolunda keşfe çıkan ziyaretçiler, bir yandan zorlu bir mücadelenin parçası olurken, bir yandan da sürprizlerle eğlenecek. Forum Bornova’dan 14 - 23 Eylül günleri arasında 50 TL’lik alışveriş yapan tüm ziyaretçiler, bu tarihler arasında düzenlenecek yarışmaya katılabilecek. 10 gün boyunca sürecek olan yarışmanın sonunda labirenti en kısa sürede tamamlayan ilk üç takımın üyeleri sürpriz hediyeler kazanacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri