Türkiye’nin en güzel ve en yakışıklı modelleri seçildi

09 Eylül 2015 Çarşamba

İzmir Optimum Outlet’in sponsorluğunda bu yıl 15’incisi düzenlenen Miss& Mr Model Of Turkey, Kaya Thermal&Convention Center’de gerçekleşen final gecesiyle Türkiye’nin en güzel ve en yakışıklı modelleri taçlandırıldı. İlknur Mutabıkoğlu ve Mert Akdeniz bu yılın Optimum Modelleri olarak seçildi

turkiyenin-en-guzel-ve-en-yakisikli-modelleri-secildi

İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirilen elemeler sonucunda Türkiye genelinde katılan binlerce genç model arasından şanslı 16 bayan ve 16 erkek finalistin podyuma çıkmaya hak kazandığı yarışma Number One Türk Tv’den canlı olarak yayınlandı.

Miss & Mr Model Of Turkey Kurucu Başkanı Akif Örük’ün koreografileri ve özel spor eğitmeni Barış Çunguroğlu’nun hazırladığı danslarla muhteşem bir şova dönen gala gecesinin sunuculuğunu Didem Gürüzümcü ve Palet Zengin gerçekleştirdi. Canlı olarak yayınlanan gala gecesinde sahne alan Özgün, Levent Dörter ve Tuğba Yurt yarışmacıların heyecanını paylaştı.

Jüride; Hilmi Noyan, Erdal Güvenç, Barış Çunguroğlu, Akif Örük, Simge Tertemiz, Ece Begüm Yücetan, Gürbey İleri, Duygu Şenyürek, Haldun Altılar, Özkan Yavuzalp, Özge Zeki, Ebru Akel, Dilek Süslüer, Demet Kebapçılar, Öner Evez, Muzaffer Tağıl ve Tülin Erdem yer adı. Dereceye giren finalistler birbirinden güzel hediyelerin sahibi oldu.

İlk üçe giren finalistler:
1.  Büşra Canbaz  -  Fırat Eti
2. Lara Alan – Berkem Beytekin
3. Optimum Modelleri İlknur Mutabıkoğlu - Mert Akdeniz


Derece alan finalistler:
Swimsuit Fulya Sena Sarıgül- Samet Gürgöz
Future Firuzan Eda Eskiyurt  - Mustafa Doğa Çetin
Fotomodel  Meltem Kaya –Deniz Kılıç


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri