Türkiye’nin ilk ayakkabı konfor butiği hizmette

10 Ekim 2014 Cuma

Türkiye'nin ilk ayakkabı konfor butiği Shoe City Comfort, müşterilerine bir ayakkabı mağazası olmaktan çok daha öte bir hizmet anlayışı sunuyor

turkiyenin-ilk-ayakkabi-konfor-butigi-hizmette

Ayakkabıcılıkta sunduğu hizmet ile fark yaratan Shoe City Comfort bir ilke imza atıyor ve “Shoe Fitting Center“, “Ayakkabı Danışmanlık Merkezleri” oluşturuyor. Shoe City Comfort butiklerine gidildiğinde mağazalar içerisinde yer alan Ayakkabı Danışmanlık Merkezleri’nde özel ve ücretsiz ayakkabı danışmanlığı hizmeti alınacak.

Türkiye’de ayak sağlığı konusunda bilinç uyandırmak üzere harekete geçen Türkiye’nin ilk ayak-ayakkabı uyum uzmanı Başak Kurtoğlu Ayakkabı Danışma Merkezi’ni şu sözlerle anlattı, “Türkiye’de sadece Shoe City Comfort butiklerinde yer alan Ayakkabı Danışmanlık Merkezleri’nde alabileceğiniz “Shoe Fitting” hizmeti “İngitere Shoe Fitters Society” tarafından sertifikalı Başak Kurtoğlu (Certified Shoe Fitter) ve kendisi tarafından eğitilmiş uzman danışmanlar (trained fitter) tarafından veriliyor. Başak Kurtoğlu önderliğindeki danışmanlar, ayağınıza “ayak-ayakkabı uyum kontrolü” yaptıktan sonra, ayak yapınıza ve yaşam tarzına en uygun, sağlıklı modeller size sunuluyor.”

Sistemin özelliklerinden bahseden Kurtoğlu, “Bu sistemde özel eğitimli personel tarafından ayağınız Ayakkabı Danışmanlık Merkezi’nde yer alan, Amerika’dan gelen son teknoloji Aetrex bilgisayarlı cihaz ile analiz ediliyor. Müşterilerinin ayaklarındaki sorunları belirleyen uzman danışmanlar, kullanıcıya en uygun ayakkabıları ve tabanlıkları öneriyorlar. Düz tabanlık, çukur kavis, taban çökmesi, kemik çıkığı, nasır, şeker hastalığı gibi yaygın problemlerin analizi yapılıyor ve bu sorunlara özel ayakkabı modelleri ve tabanlıklar tavsiye ediliyor. Sertifikalı uzman çalışanlar tarafından verilen bu bilgiler yetişkinlerin ayak sağlığı konusunda rehber niteliği taşıyor” diye konuştu.

Avrupa ve Amerika’nın en önde gelen konfor ayakkabı markalarının yer aldığı Shoe City Comfort butiklerinde her kişinin ayağına ve ayak problemine özel çözüm sunan farklı genişlikte kalıp seçenekleri, buçuklu numaralar, özel yumuşak derilerden üretilmiş, ekstra destekli iç tabanlı ve çok esnek dış tabanlı modeller bulmak mümkün.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri