Türkiye’nin ilk sanal AVM’si açıldı

23 Temmuz 2012 Pazartesi

Kadın, erkek ve çocuk giyimden aksesuara, teknolojiden küçük ev aletlerine, özel kıyafet tasarım ürünlerinden mücevherata kadar yerli ve yabancı mağazaların bir yerde toplandığı sanal AVM www.avmmall.com e-ticaret sitesi, açıldı

turkiyenin-ilk-sanal-avmsi-acildi

Yeni e-ticaret sitesi ortaklarından CEO Cüneyt Ortan’ın yanı sıra, Les Ottomans Otel Kurucusu Ahu Aysal, Viko Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Selim Dağbaşı, Eren Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Eren ve otel proje uygulama konusunda uluslararası isme sahip AHK Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Haldun Kilit’in yanı sıra yatırımcılar Gönül Yıldırım, Ahmet Kökler ve Mehmet Kahya ortaklığında hayata geçen www.avmmall.com artık yayında. www.avmmall.com e-ticaret sitesinin sanal tasarımını ise ünlü Mimar Murat Tabanlıoğlu gerçekleştirdi.

Yeni e-ticaret sitesi, sezon ürünlerine uyguladığı kampanyaları, farklı konsepti ve eğlence anlayışıyla Türkiye’nin her yerinde tüketicilerle buluşuyor. Kampanyaları, indirimleri, yerli ve yabancı birçok mağazası ile e-ticaret sitesinin asıl amacı; zamanını iyi kullanabilen tüketicilere günün her saati hizmet verebilmek kolay, hızlı, pratik ve yeni sezon ürünleri daha ekonomik fiyatlarla sunmak.

avmmall.com’dan tekstilden mücevherata, beyaz eşyadan elektronik ev aletlerine kadar bir AVM içerisinde bulunan tüm marka mağazalardan sepetinize eklenen bir çok ürünü ‘tek’ seferde ödemeyle ‘tek’ kargo ile satın alabilirsiniz. Alışveriş yaparken aynı anda yemek siparişi verebilir ve online üyelerle chatleşip tanışabilirsiniz.

“Türkiye’de AVM’si olmayan il kalmayacak”
E-ticaret sitesinin CEO’su Cüneyt Ortan, sanal AVM ile ilgili şunları söyledi: “Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, yayın hayatımıza başladık. Türkiye’de AVM’si olmayan il kalmayacak. Bir tık’la AVM’mizde bulunan seçkin markaları tüketiciler ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. AVM’mizde yer alan markalar bize özel tüketicilere birçok fırsatları sunuyor olacak. Konseptimiz, AVM içerisindeki markaların bir arada olduğu marka mix’i yaratmak. 365 gün, 24 saat tüketicilere AVM içinde bulunan tüm markaları kendi kampanya, avantaj ve fırsatlarıyla yepyeni bir dünya sunuyoruz. Sanal AVM’mizin en büyük özelliği,  bir AVM’de ne bulunuyorsa aynı hizmetleri bir tık’la sağlıyoruz. Moda olmazsa olmazımız. Kadın, erkek çocuk giyim, aksesuar, teknoloji, ev aksesuarları&tekstili, tasarım ürünler, mücevher, turizm, food court, cafe shop, banka şubesi vs. Adım adım AVM içini gezebilecek olan müşterilerimiz aynı zamanda birçok fırsat, indirim ve avantajlardan da yararlanacaklar” dedi.

Ortan, aynı zamanda anlık, günlük ya da haftalık indirim sunan ve birçok örneği bulunan private shopping (kapalı devre) sitesi olmadıklarını, markaların kendi ürünlerini kendilerinin yönettiği bir AVM olduklarını da ekledi. Ayrıca Cüneyt Ortan; “Sezon ürünlerini müşterilerimiz direkt evlerinden ve ofislerinden rahatlıkla alabilecekler. Hedefimiz; AVM olmayan bölgelere özellikle Anadolu’yu da hedef alarak tüm markaları bu lokasyonlara götürebilmek ve ulaşamadıkları markaların yeni sezon ürünleriyle tanıştırmak. Çok yakın bir süre sonra alışveriş kültürünü ve alışkanlıklarını derinden etkileyecek olan avmmall, geleceğin perakende dünyasında adından çok söz ettirecektir. Yakın zamanda farklı ülkelerde de Avmmall.com yatırımlarında da bulunacağız” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri