Üçge DRS, Amerika’dan sonra Almanya’da

20 Şubat 2013 Çarşamba

Yılın en önemli İntralogistik etkinliği olan Logimat 2013 Stuttgart’ta devam ediyor. Katılımın yüksek olduğu Logimat’ta 8 salonda bin tedarikçi firma ziyaretçi akınına uğradı. Üçge Depo Raf Sistemleri, birbirinden farklı ürünleriyle fuarın ilgi odağı oldu

ucge-drs-amerikadan-sonra-almanyada

Dünyanın en önemli fuarlarından birisi olan Logimat’ta Türkiye’nin en önemli markalarından birisi olan Üçge Otomatik Depolama ve Depo Raf Sistemleri, 1 numaralı salonda dünya devleriyle mücadele ediyor.

Üçge, yarı otomatik depolama Autopal (Otomatik Palet Taşıyıcı) ve Mobil Racking (Hareketli Depo Raf Sistemleri) showu ile ilgi odağı oldu. TRT ve TGRT Üçge DRS standında özel çekimler yaparken Stuttgart Ticari Ataşesi Ahmet Bayraktar Üçge DRS ekibine, Logimat 2013 Fuarına bir kez daha katılımlarından dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

Üçge DRS Otomatik Depolama ve Depo Raf Sistemleri Dış Ticaret Sorumlusu Adem Fırat Bulut Avrupa’nın en önemli fuarlarından biri kabul edilen Logimat 2013’ü yakından takip ettiklerini ifade ederek, “Üçge DRS intralojistik sektöründe ülkemizin gururu olmaya devam ediyor. Bu yıl da çok ciddi proje çalışmaları ve anlaşmalar ile döneceğimizden eminiz” şeklinde konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri