Üçge DRS, kalitesini tescilledi

19 Eylül 2012 Çarşamba

Lojistik dünyasına sunduğu yenilikçi çözümlerin yanı sıra dünya perakendesinde de önemli bir konuma sahip olan Üçge Şirketler Grubu’na bağlı Üçge DRS, içeriğinde birçok farklı kriteri barındıran TS/DIN EN ISO 9001: 2008 standartlarına yönelik yapılan 2’nci ara denetimden yüzünün akıyla çıkarak kalitesini bir kez daha tescilledi

ucge-drs-kalitesini-tescilledi

TS/DIN EN ISO 9001: 2008 standartlarına yönelik gerçekleştirilen 2’nci ara denetim, 2 gün süren denetimlerin ardından dün (18 Eylül) tamamlandı. Üçge DRS, TÜV Rheinland tarafından yapılan denetimlerden tam not aldı.

TÜV Rheinland Denetim Ekibi Lideri Ümit Eroğlu, son üç yıllık süreçte Üçge DRS Depo Raf Sistemleri’nin göstermiş olduğu gelişimleri yakından takip ettiklerini belirterek, “Gelecek yıl hem Kestel hem de Mustafakemalpaşa Sanayi Bölgesi’ndeki yapılanmaları da belgelendirmek için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Öte yandan yüksek kalite standardının, Üçge DRS’nin karakteristik özelliği olduğuna dikkati çeken Üçge DRS Başkan Vekili Okan Aras, yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmamasını “gurur verici” olarak nitelendirdi. 

Başarıda emeği geçen herkesi kutlayan Aras, “Çalışanlarımızın göstermiş olduğu çaba ve düzenli çalışmaları sayesinde kalitemiz bir kez daha tescilledik. Emeği geçen ve kalite yolculuğumuza katkı sağlayan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri