Üçge, perakendenin yenilikçi gücü

07 Ocak 2013 Pazartesi

Üçge Mağaza Ekipmanları 2012 yılı sonunda düzenlediği Pazarlama Satış Toplantısı’nda “Perakendenin yenilikçi gücü” sloganı ile gelecek yıllarda da sektöre damga vuracağının sinyalini verdi

ucge-perakendenin-yenilikci-gucu

Geçtiğimiz günlerde Bursa OSB fabrikasında bir araya gelen Üçge satış ekibi, 2012 yılını değerlendirdi. Rakamların Üçge’nin hedeflerinin üzerine çıktığını gösteren toplantıda satış ekibi moral depolarken, 2013 için belirlenen yol haritası da konuşuldu.

Üçge Mağaza Ekipmanları Pazarlama Satış Yönetmeni ve İcra Kurulu Üyesi Esra Güven Altınkaya, 2012 yılında dünya geneline hakim olan zorlu ekonomik seyrin ülkemizi ve sektörü de etkilediğini ancak Üçge’nin deneyimi, kalitesi ve güven veren yapısı ile dünya devlerinin tercihi bir marka olarak büyümesini sürdürmeye devam ettiğini ifade etti.

Üçge Pazarlama Satış ekibine bu süreçte gösterdikleri performanstan dolayı teşekkür eden Altınkaya, 2013’te perakende sektörünün gelişimi paralelinde yurt içi yapılanmalara hızla devam ederken, yurt dışı pazar geliştirme faaliyetlerine daha fazla ağırlık vereceklerini ve özellikle yeni pazarları hedeflediklerini belirtti.

Pazarlama Satış Toplantısı’nın ikinci gününde, Üçge konferans salonunda Sosyal Medya Danışmanı Özcan Yazıcı’nın katılımıyla sosyal ekonomi ve sosyal medya pazarlaması konulu bir söyleşi düzenlendi.

2012 yılını başarılı bir şekilde tamamlayan Üçge Pazarlama Satış ekibi, 2013’e daha büyük hedeflerle başlangıç yaptı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri