Üçge ve Bizerba EuroShop’ta bin kişiyi ağırladı

27 Şubat 2014 Perşembe

Üçge Elektronik AŞ’nin 20 yıldır Türkiye pazarına sunduğu ve temsil ettiği Bizerba, EuroShop'ta ziyaretçileriyle buluştu

ucge-ve-bizerba-euroshopta-bin-kisiyi-agirladi

Perakende sektörünün lider teknoloji tedarikçisi Bizerba, geçtiğimiz günlerde Düsseldorf’ta düzenlenen EuroShop 2014 fuarına katıldı. 6’ncı Hall’deki standında ziyaretçileriyle buluşan Bizerba, bine yakın ziyaretçi ile görüşme yaptı.

3 yılda bir düzenlenen EuroShop fuarında Bizerba, yeni nesil Akıllı terazileri KH II’nin uygulamalarını ve yenilikçi çözümlerini sergiledi. Bunun yanı sıra sergilenen teraziler enerji verimliliği ve yapılan uygulamalarla kazançların artırılması yönü ile de dikkat çekti.

Türkiye’yi Üçge Elektronik AŞ ekibinden Pazarlama Satış Direktörü Orhan Ataç, Teknik Servis Yönetmeni Yahya Kemal Pala, Satın Alma ve Dış Ticaret Yönetmeni Onur Elmadibi, Bayiler Satış Yönetmeni Semih Bilen ve Karadeniz Bölge Temsilcisi Şerif Baysal temsil etti. Fuarda Bizerba’nın yaklaşık 60 ülkedeki 200 temsilcisi, ziyaret eden müşterilerine yenilikleri birebir aktardılar. Fuar boyunca bine yakın görüşme yapılırken Üçge Elektronik AŞ ekibi bu yıl Türkiye'den rekor seviyede gelen 100'ü aşkın müşterisi ile Perakende Teknolojileri sohbetleri yaparken, Bizerba'nın yeni ürün ve çözümlerini gösterme fırsatı buldu. 

Ziyaretçiler en çok Bizerba K Class Akıllı Terazilerin yeni modeli KH II ve kullanılacağı reyona göre dizayn edilebilen, K- Flex terazilere ilgi gösterirken, Bizerba Akıllı Teraziler, Pricer Elektronik Raf Etiketleri ile senkronize çalışıyor olması, gelen ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

Euroshop Fuarını değerlendiren, Üçge Elektronik Pazarlama ve Satış Direktörü Orhan Ataç, “Türkiye'den hem katılımcı hem de ziyaretçilerin fuara olan ilgisinin rekor seviyede yüksek olması çok önemli. Dünya Perakende sektöründe Ülke olarak çok önemli işler başarıyor ve kendimize yer ediniyoruz. Üçge olarak fuara ilk katılan firmayız. Euroshop'un yenilikçi çizgisi, fuara gelen müşterilerin sürekli yeni ürün, yeni uygulama görmek istemesi ile her dönem yükseldi. Bizerba yenilikçi çözümleri ile dünya lideri bir firma. Standımızda, Hem dünyada ki Bizerba Temsilcileri hem de Bizerba'nın heryerinden müşterileri geldi. Büyük anlaşmalar imzalandı. Akıllı Terazi Pazarında lider olan Bizerba, Yeni Modeli KH II ile teknoloji, yönetibilirlik ve enerji tasarrufu olarak rakiplerinin çok önüne geçti. Bu üstünlüğü fuar alanında binlerce müşterisine gösterme fırsatı buldu. Türkiye'den gelen müşterilerimizin de ilgisi çok büyüktü, anlaşmalar yaparak fuardan ayrılıyor olmak hepimizi sevindirdi. Ziyaretimize gelen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. 6. Hall de temsil ettiğimiz, iş ortağı olduğumuz firmalar çözümleri ile Bizi de müşterilerini de şaşırtıyorlar. Üçge Elektronik olarak yüzde 100 doğru ürün ve yüzde 100 doğru çözüm sunmaya devam edeceğiz. Müşterilerimiz en iyisini istiyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Bizerba Standında ayrıca, et işleme makineleri grubunda yer alan, özel tasarımı ve CERACLEAN malzemeden üretilen Dilimleyiciler içinde, tartım özellikli VSC 280 modeli ile aynı anda hem tartım hem de dilimleme işleminin yapılabilmesi ile ilgi çekerken, Bizerba'nın konsept mağazalar için geliştirdiği B100 Ekmek Dilimleme makinesi, yine büyük ilgi gören çözümlerden biri oldu. Siparişler aldı. Bizerba Akıllı Terazi pazarına yönelik ekonomik çözüm olarak konumlandırdığı XC modelinin ayrıntılı tanıtımı, teknolojisinin tüm detayları müşterilere gösterilirken, Bizerba Akıllı Terazi Yelpazesi SC II, XC ve KH II olarak yatırım yapan müşteriler için bütçe dostu bir seviyeye gelmiş oldu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri