Üçge ve Eurometall bayilerine “liderlik” eğitimi

15 Ocak 2013 Salı

Üçge ve Eurometall işbirliği ile Üçge ve Eurometall bayilerine yönelik gerçekleştirilen “Liderlik ve İlişki Yönetimi Eğitimi”nin ikinci periyodu geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta gerçekleştirildi

ucge-ve-eurometall-bayilerine-liderlik-egitimi

Eğitim Yönetim Danışmanı ve Yaşam Koçu ve aynı zamanda ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) akredite koçlarından biri olan Enis Arslan’ın eğitmenliğinde gerçekleştirilen eğitim serisinin ilki geçtiğimiz yıl Kasım ayında İstanbul’da düzenlenmişti.

Üçge ve Eurometall yetkili bayi sahipleri ve yöneticileri için planlanan eğitim serisinde düşünce kalitesini ve duygusal zekayı yükseltme, perspektif kazanma, güçlü noktaları daha da güçlendirme ve gelişim alanlarına odaklanma, daha iyi bir iş-yaşam dengesi yakalayarak kişisel iyiliği ve etkinliği artırarak farkındalık yaratmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Konuyla ilgili olarak Eurometall Genel Yönetmeni Oğuz Vardar, “Kıbrıs’ta düzenlediğimiz organizasyonun ilk gününde 2012 yılının genel olarak değerlendirildiği, 2013 yılına dair hedeflerden bahsedildiği kısa bir toplantı gerçekleştirdik. İkinci gün ise, ilkini geçtiğimiz yıl Kasım ayında İstanbul’da gerçekleştirmiş olduğumuz Liderlik ve İlişki Yönetimi Eğitimi’nin ikincisini tamamladık. Burada oluşturduğumuz takımın adını ortak bir kararla Üçge+ olarak belirledik. Takımımızdan beklentilerimizin neler olduğundan, daha verimli olabilmek adına bayi ortamında olması gereken ideal çalışma ortamı ve ilişki yönetimi konuları üzerinde beyin fırtınası gerçekleştirdik. Üçüncüsünü Ankara‘da planladığımız eğitime kadar gerçekleştireceğimiz bir eylem planı oluşturduk” dedi.

Verimli ve eğlenceli geçen bir eğitim programının ardından Üçge yönetimi, Eurometall yönetimi ve bayiler keyifli bir akşam yemeğinde buluşarak programı noktaladılar.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri