Üçge, YZB’de “Geleceğin Marketi”ni kuracak

14 Nisan 2015 Salı

Perakendenin en büyük çözüm ortaklarından Üçge, 15-16 Nisan’da Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan, ulusal perakendenin en büyük kongre ve fuarı Yerel Zincirler Buluşuyor’da “Geleceğin Market”ini kuracak

ucge-yzbde-gelecegin-marketini-kuracak

Perakendeye sunduğu çözümlerle dünyanın ve Türkiye’nin önemli markaları tarafından tercih edilen Üçge, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Yerel Zincirler Buluşuyor’da Geleceğin Marketi’ni perakendecilerle buluşturacak.

Geleceğin Marketi konseptinde YZB ziyaretçilerini geleceğe yolculuk yaptıracak pek çok sürpriz teknolojik ürün bekliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Üçge Mağaza Ekipmanları AŞ Genel Yönetmeni Esra Güven Altınkaya Üçge’nin YZB’de sergileyeceği ürünler hakkında şu bilgileri verdi:

“YZB 2015’te Üçge Grup olarak ‘Geleceğin Marketi’ konseptiyle perakende sektörünün gelecek teknolojilerini sergileyeceğiz. Üçge’nin, müşterilerin ve nihai tüketicilerin beklentilerini karşılayacak ve fayda sağlayacak şekilde dizayn ettiği kasa altlığı Luminous fuarda yer alacak. En önemli özelliği, kasa altlığı kenarlarındaki kayar yazı uygulaması. Bu uygulama ile marketler kendi kampanyalarını duyurabilir, tedarikçi firmalardan reklam alarak yayınlayabilir, böylece kasanın maliyetini de kısa sürede amorti edebilir. Biz bu sebeple Luminous’ a kendi kendini amorti eden, kazandıran kasa diyoruz.”

Üçge’den yeni bir konsept
Üçge’nin patentli ürünlerinden olan ve mağaza içi alan verimliliği odaklı Saturn konseptini de sergileyeceklerini belirten Altınkaya, “Bununla birlikte Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğümüz Wanzl markasının en son teknoloji ürünleri de yer alacak. Üçge Elektronik firmamız ise perakende teknolojileri üzerine geleceğin yazılım uygulamaları ve elektronik sistemleriyle ilgili çok ilgi çekecek ürünleri sunacak. YZB 2015’te ziyaretçilerimizi, geleceğe yolculuk yaptıracak pek çok sürpriz teknolojik ürün bekliyor. Üçge olarak, perakende sektöründe hızla gelişen teknolojilere uyum sağlamak isteyen tüm markaların gelişim ve yenilenme sürecinde, tasarladığımız inovatif ürünlerle her zaman çözüm ortağı olmaya ve geleceğe birlikte ilerlemeye hazırız.” dedi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri