Üçge`de Örnek Sosyal Sorumluluk Çalışması

08 Kasım 2007 Perşembe

Üçge ve Yeni Yüksektepe Kültür Derneği, Kelesin Issızören Köyü İlköğretim Okulunu adeta baştan yarattı. İki gün süren tadilat sonucu, öğrencilerin sevinci görülmeye değerdi.

Bursanın dağ ilçelerinden olan Kelesteki Issızören İlköğretim Okulu, bakımsızlıktan harap bir hale gelince, öğretmen Nurgül Güzel ve öğrencilerin imdadına Yeni Yüksektepe Derneği ile Üçge yetişti. Dernek üyeleri, iki gün boyunca Issızörende kamp kurdu. 32 kişilik ekip, yoğun bir çalışma temposu ile okulu adeta baştan yarattı. Okulun iç ve dış sıvası yapıldı, boyandı. Atatürk büstü yenilendi. Büst için kaide yapıldı. Bahçe düzenlemesi gerçekleştirildi. Tuvaletler onarıldı. Okulun camları ve perdeleri değiştirildi. Dolap, raf gibi malzemeler monte edildi. Kısacası bir sınıf, çalışma odası ve lojmandan oluşan okul neredeyse baştan yaratıldı. Onarıma katkı koyan kuruluşlar arasında Egemen Elektrik, Enerji Elektrik, Metin Mermer, Akom, Osmangazi Belediyesi, Hoşseven Soba ve Ceva Lojistikte yer aldı.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri