Üçge’den ONKO-DAY Hasta Konuk Evi’ne destek

15 Ağustos 2014 Cuma

Üçge Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayri Tuncer, ONKO-DAY Başkanı Füsun Önen’i ONKO-DAY Hasta Konuk Evi’nde ziyaret etti

ucgeden-onko-day-hasta-konuk-evine-destek

Üçge Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayri Tuncer, ONKO-DAY Başkanı Füsun Önen’i ONKO-DAY Hasta Konuk Evi’nde ziyaret etti. Ziyarette ONKO-DAY Başkanı Füsun Önen ONKO-DAY ve Hasta Konuk Evi’nin gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında Tuncer’i bilgilendirdi.

Şehir dışından gelen kanser hastalarının barınmayla ilgili sorunlarına çözüm olmayı hedeflediklerini dile getiren Önen kurum hakkında şu bilgileri verdi:

“ONKO-DAY, Lions 118-K Yönetim Çevresi ve Nilüfer Belediyesi işbirliğiyle 2012 yılında hizmete girdi. 2007 yılında hiçbir şeyimiz yokken kocaman bir projeyle yola çıktık. Sonra Lions’lar ile tanıştık ve projemizi birlikte hayata geçirdik. ONKO-DAY/Lions Hasta Konukevi ve Rehabilitasyon Merkezi, bir merkez bina ve 12 prefabrik evden oluşuyor. 24 oda, toplantı salonu, dinlenme salonu, hobi odası ve konferans salonu ile mutfak ve yemekhaneden oluşan bir merkez.” dedi.

Tuncer: Üçge Ailesi olarak elimizden gelen desteği vermeye hazırız

Ziyareti gerçekleştiren Tuncer, “ONKO-DAY/Lions Hasta Konukevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin kanser hastalarına verdiği destek çok önemli. Başta ONKO-DAY Başkanı Füsun Önen olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür borçluyuz. Biz de Üçge Ailesi olarak elimizden gelen desteği vermeye hazırız.” dedi.

Tuncer ziyaretinde Önen’e Nilüfer İş Okulu öğrencilerinin el emeği olan bir plaket takdim etti. Ziyaretin ardından ihtiyaç olarak belirlenen ürünler Üçge ve Eurometall firması tarafından Hasta Konukevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki evlerde kullanılmak üzere teslim edildi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri