Üçü Bir Arada: 7den 70e Eğlence

06 Ekim 2008 Pazartesi

Bursalı Anneler Zafer Plaza Alışveriş ve Yaşam Merkezinde çocukları ile çocuk oldular. Anneler, anneanneler ve torunlar hep beraber eğlendiler.

ucu-bir-arada-7den-70e-eglence
Bursadaki ilk ve tek anne - bebek web sitesi olma özelliği taşıyan Bursalı Anneler grubu üyeleri, çocukları ile birlikte geçmişte yolculuğa çıktılar. Hem çocuklarına kendi zamanlarındaki oyunları öğretmek hem de çocukluklarına dönmek amacıyla ziyaret ettikleri Zafer Panayır alanında bulunan standlarda çocuklar gibi şendiler...Grup üyeleri ne kadar uğraşsalar da çocuklarının kurallara uymasını sağlayamadılar. Onların kendi kuralları, sıraları vardı. İster eski oyunlar olsun isterse yeni hiç fark etmez çocuk çocuktu, oyun onun işiydi ve karışılamazdı onlara. Annelerde öyle yaptı, kimse müdahale etmedi ve gönüllerince zaman geçirdiler. Halkaları fırlatılsalar da isabet ettirdiler. Karagöz-Hacivatı doyurmak için hepsi birden gönüllü oldu. Onlar için fincanların altında ilk bulmak önemliydi nazar boncuğunu. Kim demiş tavla illa bilindik şekillerde oynanmalı diye... Elma şekeri üzerine başına dökmeden, yapış yapış olmadan yenir mi? Tabiî ki hayır çünkü onlar çocuklar ve çok şanslı çocuklar anneleri ile birlikte zaman geçirebildikleri için. Grubun yöneticisi Özgür İde Acarbabacan Zafer Plaza Yönetimine gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Çocukluğumuzu çocuklarımızla birlikte tekrar yaşama şansını yakaladık. Alışveriş ve yaşam merkezinde bundan sonrada yapılacak tüm aktiviteler katılmak arzusundayız. Grubumuz etkinlikleri içinde adresimiz bundan sonra burası olacak dedi.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri