Ülker Smartt yarıyıl tatilinde Denizli’deydi

30 Ocak 2013 Çarşamba

Ülker’in çocuk markası Ülker Smartt 5’inci yılına giren yarıyıl etkinliğinde bu sene de çocukların dünyasını renklendirdi. Etkinlik, İstanbul’un ardından dün ve bugün Forum Çamlık’ta çocuklarla buluştu

ulker-smartt-yariyil-tatilinde-denizlideydi

Ülker Smartt “Yarıyıl tatili eğlencesi” kapsamında Denizlili çocuklara, Bugs Bunny ve arkadaşlarının da katıldığı  “Ülker Smartt’la büyüyor, doğayı büyütüyorum” etkinliği ile keyifli bir gün yaşattı. Ülker Smartt doğa temasını öğrencilerin yarıyıl tatilinde eğlenceli bir etkinlik haline dönüştürdü. Ülker Smartt 25 Ocak - 17 Şubat günleri arasında İstanbul, Denizli, Ankara, Kayseri, Nevşehir ve Trabzon’daki Forum alışveriş merkezlerinde özel olarak hazırlanan kış bahçelerinde çocuklarla buluşacak.

Ülker Smartt dün ve bugün (29-30 Ocak) Forum Çamlık’ta çocukları ağırladı. Ülker Smartt’ın kış bahçesinde çocuklar önce Ülker Smartt’ın küpleri ve aromalı sütleri ile verilen çeşitli çiçeklerden oluşan “tohum kart”ları saksılara dikti. Ekilen tohum kartlara tulumbalardan can suyunu verdikten sonra bisiklet enerjisi ile tohumların gün ışığı görmesini sağladı.  Geçirdikleri bu eğlenceleri dakikaları Bugs Bunny ve arkadaşları ile çektirdikleri fotoğraflarla ölümsüzleştiren çocuklar evlerine hoş anılarla döndü. Tohum Kartlar Ülker Smartt ürünleri ile Mart ayına kadar verilmeye devam edecek. Çocuklar evlerinde de bu etkinliği yapabilecek.

Ülker Smartt’ın 2009 yılında beri gerçekleşen yarıyıl etkinliklerinde yaklaşık 250 bin kişiye ev sahipliği yapıldı. Ülker Smartt çevre bilincini artırmak amacıyla, geçen yıl Tetra Pak’ın, “Küçük Şeyler Doğayı Yeniler” çevre eğitimine destek vererek 20 okulda, 6 bin öğrenci ve dolaylı olarak 6 bin ebeveyne ulaştı.
“Ülker Smartt’la büyüyor, doğayı büyütüyorum” aktivitesi hakkında bilgiye Ülker Smartt’ın www.facebook.com/UlkerSmartt Facebook sayfasından ulaşılabilir.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri