Ülker ürünleri bir tıkla bakkal amcalara geliyor

06 Şubat 2015 Cuma

Yıldız Holding’in geleneksel kanallara hizmet veren satış şirketi Horizon Gıda, bakkallar için 7 / 24 sipariş verebilecekleri internet sitesi www.bakkalindostu.com’u hizmete açtı. Bakkalın Dostu internet sitesi ile artık bakkallar online olarak Yıldız Holding ürünlerinin siparişini verebilecek

ulker-urunleri-bir-tikla-bakkal-amcalara-geliyor

Eskiden bakkalın en üst rafında duran mini televizyonların yerini tabletler veya bilgisayarlar aldı. Türkiye çapında 180 bin geleneksel market ve bakkala hizmet veren Horizon Gıda da, bu yeni trendden hareketle sipariş sistemine online kanalı da ekledi. Şirketin açtığı www.bakkalindostu.com web sitesi, müşterilerinin, sipariş vermek için satış temsilcisini beklemek zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Siteye üye olan tüm müşteriler, artık bir tık’la sipariş verebiliyor. Ayrıca müşteriler siteden tüm ticari promosyonlara, kişiye özel kampanyalara, Ülker fatura ekstrelerine, katalog ve ürün bilgilerine ulaşabiliyor.

“Bakkalın Dostu” konseptiyle iş ortakları olan bakkalların ticaretini de geliştirmeyi amaçlayan Horizon Gıda, site içeriğini bakkallara özel haberler, ticaretlerini arttıracak bilgiler ve eğitimler de ile destekliyor. Ayrıca bakkallar, sitedeki güncel haberler ve oyunlar ile dükkânlarında daha kaliteli vakit geçirme imkânına da sahip oluyor.

Horizon Gıda Genel Müdürü Ahmet Şenel, “Sektörde yaklaşık 145 bin bakkal var ve bunlara sadece satış temsilcileri yoluyla hizmet veriliyor. Biz, bu alanda bir ilki gerçekleştirdik ve ilk etapta 30 bin noktaya 7 / 24 online sipariş olanağı ve içerik bilgisi vermeye başlıyoruz. Bakkallar artık Ülker ürünlerine bir tıkla dükkânlarına getirtebiliyorlar” dedi.

Aralık 2014’te kullanıma açılan site ile Horizon, gelişen online pazarın olanaklarından yararlanarak, bakkalların tedarik gücünü arttırmayı hedefliyor. Horizon, ayrıca bu yeni satış kanalı ile hızlı tüketim sektörünün geleceğine yön vermeyi planlıyor.

İki yıl önce büyük marketlerle geleneksel kanal ve bakkalların farklı ihtiyaçlarından yola çıkarak kurulan Horizon Gıda, başta Ülker markalı gıda ve içecek ürünleri olmak üzere, Yıldız Holding çatısı altında üretilen 45’in üzerinde farklı kategorideki ürünleri Türkiye genelindeki 180 bin market ve bakkala ulaştırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri