Uluslararası Mini Golf Şampiyonası Forum İstanbul'da

03 Eylül 2012 Pazartesi

Forum İstanbul, 6 -8 Eylül günleri arasında Uluslararası Mini Golf Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak

uluslararasi-mini-golf-sampiyonasi-forum-istanbulda

Sosyal hayata renk katan, her yaş grubunda öğrenilebilen ve ailece yapılabilen bir spor olan mini golf keyfi Forum İstanbul’da yaşanıyor. Avrupa standartlarında ve Dünya Minigolf Federasyonu’ndan sertifikalı Türkiye’nin tek 18 delikli Mini Golf sahası olan Forum İstanbul parkurunda 6 -8 Eylül günleri arasında Uluslararası Mini Golf Şampiyonası’nın Türkiye ayağı düzenlenecek.

Dünya Federasyon Başkanı Dr. Gerhard  Zimmermannve Avrupa Federasyon Başkanı Victor Condeço açılışını yapacağı Uluslararası Mini Golf Turnuvasına, Almanya, İsviçre, Portekiz, Letonya, Danimarka, Hollanda, İtalya, Kosova, İran gibi ülkelerden katılım olacak. Katılımcılar genç, orta yaş, ileri yaş ve uluslararası kategorilerinde yarışacaklar.

Hiçbir fiziksel performansa gerek duyulmadan konsantrasyon ile atış tekniğine dayanan bir spor olmasından dolayı, mini golfü her yaştan oyuncu oynayabiliyor. Golf keyfi için spor ayakkabı dışında ihtiyaç duyulan her ekipman girişte temin edilebiliyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri