Under Armour Türkiye büyümesini sürdürüyor

26 Ağustos 2016 Cuma

Global performans spor giyim markası Under Armour, Türkiye’de büyümeye devam ediyor

under-armour-turkiye-buyumesini-surduruyor

Under Armour, büyüme stratejisiçerçevesinde açtığı İstanbul Akasya AVM, İstinye Park AVM, Zorlu AVM ve İzmir Point Bornova AVM’deki mağazalarının ardından, 2016 Eylül ayının sonuna kadar Ankara’da 3 mağaza açarak Türkiye yatırımını büyütüyor. En ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarını buluşturan marka, Ankara’daki ilk mağazasını bugün (26 Ağustos) Kent Park AVM’de açacak.


Kadın, erkek ve genç atletlere yönelik spor giyim ürünleri, ayakkabılar ve ekipmanlar sunan marka, Türkiye’deki yatırımları ile istihdam yaratmaya devam ediyor. Under Armour, 2016 Eylül ayının sonuna kadar Ankara’da Kent Park AVM, Armada AVM ve Next Level AVM mağazalarını açarak Ankara’ya üç mağaza ile birden giriyor.


Antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan marka, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını arttırmayı hedefliyor.


Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü görevini üstlenen Aydın Kanatlı, söz konusu yatırımlar ile ilgili olarak: “Under Armour, uluslararası pazarlara açılmaya odaklanmış durumda. Biz de bu hedef dahilinde2016 yılı sonuna kadar 9 mağaza açıyoruz ve her sene ortalama 10 mağaza ile yatırımlarımıza devam etmeyi hedefliyoruz. Under Armour Türkiye olarak müşterilerimize benzersiz ürünler vefarklı bir alışveriş deneyimi sunacağımız için oldukça heyecanlıyız.” açıklamasını yaptı.


Doğuş Perakende Grubu ortaklığında ülkemize gelen marka, hızlı büyüyerek Türkiye’deki varlığını genişletmeyi ve bütün sporculara ulaşmayı planlıyor. Under Armour’ın dünya çapında ‘yol arkadaşı’ olduğu bazı sporcular arasında dünyanın en ünlü NBA yıldızlarından MVP Stephen Curry, olimpiyatlarda en çok madalya kazanan yüzücü unvanının sahibi Michael Phelps ve dünyanın en iyi tenis oyuncularından iki kez Grand Slam şampiyonluğu kazanan başarılı tenisçi Andy Murray yer alıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri