Under Armour yeni mağazasıyla İzmir’de hizmette

18 Mayıs 2016 Çarşamba

Global performans spor giyim markası Under Armour, uluslararası büyüme stratejisine yeni bir halka ekleyerek, sektör standartlarına meydan okuyan ürünlerini Türkiye’deki spor tutkunlarının beğenisine sunuyor

under-armour-yeni-magazasiyla-izmirde-hizmette

Under Armour, Avrupa’daki büyüme stratejisiçerçevesinde, İstanbul’da açtığı ilk mağazanın ardından, Türkiye’de ikinci mağazasını dün (17 Mayıs) İzmir Point Bornova AVM’de açtı. En ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarını buluşturmayı planlayan marka, sporcuların performansını arttırmaya yönelik vizyonunu bütün dünyaya yaymayı amaçlıyor. Kadın, erkek ve genç atletlere yönelik spor giyim ürünleri, ayakkabılar ve ekipmanlar sunan marka, üst düzey teknolojiyle üretilen ürünleriTürkiye’deki spor tutkunlarının beğenisine sunuyor. Antrenman, koşu, basketbol, golf ve birçok spora yönelik geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan marka, inovatif üretim anlayışıyla sporculara kendilerini daha iyi hissettirmeyi ve performanslarını arttırmayı hedefliyor.


Under Armour markasının Türkiye’deki perakende ortağı Doğuş Perakende Grubu’nda Under Armour Ülke Genel Müdürü görevini üstlenen Aydın Kanatlı, söz konusu işbirliği ile ilgili olarak: “Under Armour, uluslararası pazarlara açılmaya odaklanmış durumda. Biz de bu hedef dâhilinde, müşterilerimize benzersiz ürünler vefarklı bir alışveriş deneyimi sunacağımız için oldukça heyecanlıyız.” açıklamasını yapıyor.


Point Bornova Alışveriş Merkezi’nde açılan Under Armour mağazası, 180 metrekarelik geniş alanıyla müşterilere tam teşekküllü ve interaktif bir marka deneyimi sağlıyor. Doğuş Perakende Grubu ortaklığında ülkemize gelen marka, hızla yeni mağazalar açarak Türkiye’deki varlığını genişletmeyi ve bütün sporculara ulaşmayı planlıyor. Under Armour’ın dünyada sponsorluğunu yaptığı, marka elçisi sporcular arasında PGA şampiyonu ünlü golfçü Jordan Spieth, dünya şampiyonu yüzücü Michael Phelps, NBA yıldızı Stephen Curry ve iki kez Grand Slam şampiyonluğu kazanan başarılı tenisçi Andy Murray yer alıyor.


Under Armour tüm dünyada profesyonel sporcuların öncelikli tercihi olarak öne çıkıyor. Bu yıl Haziran ayında Rio’da gerçekleşecek olimpiyatlarda 32 ülkeden 250 sporcu olimpiyat formalarında Under Armour’ı tercih etmesi, markanın gücünün ve profesyonelliğinin kanıtı oluyor. Rio Olimpiyatları’nda dalıştan, okçuluğa, tenisten rugbyye 19 farklı branştan sporcunun tercih ettiği marka, Türkiye’de de profesyonel sporcuların performanslarını arttırmak konusunda en büyük destekçisi olmayı vadediyor. Under Armour’ın Türkiye’deki genişleme süreci, İzmir Point Bornova mağazasının ardından, 28 Mayıs’ta İstinye Park’ta gerçekleşecek açılışla hız kesmeden devam ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri