Unilever Türkiye’ye yeni isim

02 Nisan 2014 Çarşamba

Unilever Türkiye’de 2004 yılından bu yana çeşitli üst düzey yurt içi ve yurt dışı sorumluluklar üstlenen Çiğdem Yıldız Kurtuluş, Şubat ayından itibaren Ev ve Çamaşır Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaya başladı

unilever-turkiyeye-yeni-isim

Unilever Türkiye Ev ve Çamaşır Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörlüğü’ne atanan Çiğdem Yıldız Kurtuluş, Marmara Üniversitesi İngilizce Ekonomi Bölümü’nü bitirdikten sonra profesyonel hayatına L’oreal’de Lancome Ürün Müdürü olarak başladı.

Unilever Ailesi’ne 2004 yılında katılan Kurtuluş, yaklaşık üç yıl boyunca Unilever Orta Asya Pazarları bölümünde sekiz ülkeden sorumlu Ürün Müdürü olarak görev yaptı. Kurtuluş, Gıda, Kozmetik ve Deterjan kategorilerinde çeşitli markaların sorumluluğunu üstlendi.

Orta Asya’daki görevinin ardından 2007 yılında Unilever Türkiye’ye Deterjan Kategorisi Ürün Müdürü olarak dönen Çiğdem Yıldız Kurtuluş, kariyerine 2009 yılı itibarıyla OMO, Rinso, Yumoş ve Domestos Leke Çıkarıcı’dan sorumlu Kategori Müdürü olarak devam etti.

2010 yılı Ekim ayından bu yana Unilever Türkiye Çamaşır Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Kurtuluş’un sorumluluk alanı, Şubat 2014 tarihi itibarıyla Ev Bakım Kategorisi’nin (Domestos, Cif, Sunlight) de eklenmesiyle genişledi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri