Ünlü babalar Optimum’larda buluşacak

10 Haziran 2015 Çarşamba

Türkiye’nin önde gelen metropollerinde kaliteli alışverişin indirim merkezi olan Optimum Outletler, “Babalar Günü”nde Türkiye’nin ünlü babalarını konuk ediyor. Mehmet Ali Erbil ve Neco, Optimum Outletlerde babalık tecrübelerini sevenleriyle paylaşacak

unlu-babalar-optimumlarda-bulusacak

İstanbul, Ankara ve İzmir’de kaliteli ve uygun alışverişin adresi olan Optimum Outletler, Babalar Günü etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin ilgiyle takip edilen ünlü babalarını ağırlayacak. Başarılarla dolu sanat yaşamlarıyla gönüllerde taht kuran Mehmet Ali Erbil ve Neco, bu kez babalık tecrübelerini sevenleriyle paylaşacak.

Baba-kız, İstanbul ve İzmir’de sevenleriyle buluşacak
Müzik dünyasının iki sevilen ismi aynı zamanda da baba-kız olan Neco ve Ayşe Özyılmazel, Optimum Outlet’in Babalar Günü etkinlikleri çerçevesinde İstanbul ve İzmir’de sevenleriyle buluşacak. Neco ve Ayşe Özyılmazel, 20 Haziran Cumartesi günü saat 15.30’da İstanbul Optimum Outlet’te ve 21 Haziran Pazar günü saat 16.00’da da İzmir Optimum’da hayranlarının karşısına çıkacak ve Babalar Günü neşesini ikiye katlayacak.

Keyifli söyleşiler gerçekleştirecek olan Neco ve Ayşe Özyılmazel söyleşinin ardından düzenlenecek imza günü etkinliğinde hayranları için imza da dağıtacak. Babasından aldığı müzik yeteneğini gazetecilik kariyerine ekleyen Ayşe Özyılmazel, Babalar Günü’ne özel olarak hayranları için mini bir konser de verecek.

Mali Ankaralı sevenleriyle buluşacak
Tiyatro, sinema ve televizyon dünyasının başarılı isimlerinden Türkiye’nin neşe kaynağı Mehmet Ali Erbil ise Babalar Günü özel konuğu olarak 21 Haziran Pazar Günü saat 15.00’da Ankara Optimum sahnesinde hayranlarının karşısına çıkacak. Gazeteci Esin Övet’in moderatörlüğünü yapacağı Babalar Günü özel söyleşisinde Erbil ve Övet, izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Uzun sanat hayatı boyunca birçok projede hayranlarını hep güldüren Erbil, Babalar Günü söyleşisi kapsamında bu kez özel hayatı ile izleyenlerinin karşısına çıkacak. 3 çocuk babası olan Mehmet Ali Erbil, tüm Türkiye’nin uzun yıllardır ilgiyle takip ettiği ünlü bir baba olmak ve çocuklarıyla ilişkisi hakkında bilinmeyenleri anlatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri