Ünlü isimler “Hayat ver”mek için bir araya geldi

05 Haziran 2013 Çarşamba

Organ bağışına dikkat çekmek amacıyla ünlü isimlerin bir araya geldiği “Hayat ver” sergisi 1-15 Haziran günleri arasında M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde sergileniyor

unlu-isimler-hayat-vermek-icin-bir-araya-geldi

Prof. Dr. Yalçın Polat başkanlığındaki Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu tarafından gerçekleştirilen ve “Her bağış yeni bir hayattır” sloganından yola çıkılan “Hayat ver” sosyal sorumluluk projesi, Türkiye’nin en ünlü isimlerini bir araya getirdi.

Memorial Sağlık Grubu’nun katkılarıyla gerçekleştirilen “Hayat ver” projesi kapsamında; organ nakli bekleyen ve organ nakli olmuş bir hastanın hayata bakışının aynı karede çarpıcı şekilde kurgulandığı fotoğraflar ve ünlü isimlerin mesajları ile organ bağışının önemine dikkat çekildi.

“Hayat ver” sosyal sorumluluk projesinde; Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan İlhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, İlker İnanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, Yıldız Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer aldı.

“Hayat ver” sosyal sorumluluk projesine ait sergi 1-15 Haziran günlerinde Hayatın Merkezi’nde sergileniyor.

Kampanyaya destek veren M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, ”Topluma katkı sağlayacak bilinçlendirme projelerinde yer almayı her zaman görev addediyor ve onur duyuyoruz” dedi.    


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri