Ünlü isimler Next Level’da bir araya gelecek

05 Mart 2015 Perşembe

Next Level AVM 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Nebahat Çehre, Oylum Talu ve Kürşat Başar’ı Başkentli kadınlar ile buluşturuyor

unlu-isimler-next-levelda-bir-araya-gelecek

Next Level Alışveriş Merkezi, “Konumuz Kadın” isimli söyleşi ile kadınların hayranlıkla takip ettiği ünlü oyuncu Nebahat Çehre, kadınları en iyi anlayan yazar olarak bilinen ve aynı zamanda müzisyen kimliği ile de ön plana çıkan Kürşat Başar ve ekranların sevilen sunucusu Oylum Talu’yu Ankaralı sevenleri ile buluşturuyor. Kadınlar Günü sebebi ile bir araya gelecek olan ünlü isimler kadının toplumdaki yeri üzerine bir söyleşi gerçekleştirecek.

Oylum Talu’nun moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşi de Nebahat Çehre, Başkent’li kadınların sorularını cevaplarken, Kürşat Başar canlı saksafon performansı ile etkinliğe renk katacak.

Ayrıca 6-7-8 Mart günlerinde Next Level AVM’de kadınlara özel alışveriş kampanyası gerçekleştirilecek. Aynı gün içerisinde tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan kadın ziyaretçiler birbirinden keyifli ve şık hediyelerin sahibi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri