Ünlü isimler Şinasi Günaydın defilesinde mankenlik yaptı

01 Şubat 2016 Pazartesi

29-31 Ocak günleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Evlilik Fuarı’nın açılışı ünlü modacı Şinasi Günaydın defilesiyle yapıldı

unlu-isimler-sinasi-gunaydin-defilesinde-mankenlik-yapti

Banu Noyan koreografisiyle yapılan defilede sanat ve magazin dünyasının birbirinden ünlü isimleri podyuma çıkarak mankenlik yaptı. Koreograf Banu Noyan, ünlü modacının meslek hayatında 44’üncü yılını kutlaması nedeniyle 44 mankeni podyuma çıkardı. Türkiye'nin ilk ve tek profesyonel çocuk mankeni Banu Miray, çocuk oyuncu Emir Berke Zincidi, Turabi Çamkıran, Banu Zorlu, Tayyar Işıksaçan, Aykut Işıklar, Bora Gencer, Erol Köse, Ümit Karan, Sefa Zengin, Umut Oğuz, Gökhan Taşkın, Orhan Kural, Gurur Aydoğan, Gökay Kalaycıoğlu’nun podyuma çıktığı defilenin sunuculuğunu Şenol İpek yaptı. Renkli görüntülerin ortaya çıktığı defilede ilk kez mankenlik yapan ünlülerin heyecanı görülmeye değerdi. Büyük ilgi gören defile evlilik fuarına damga vurdu.


Ümit Karan heyecandan titredi
Podyuma çıkanlar arasında ekranların Küçük Ağa’sı Emir Berke Zincidi ve babası Berkant Zincidi de vardı. İlk kez podyuma çıkan ünlü isimler oldukça heyecanlıydı. Ünlü futbolcu Ümit Karan podyumda heyecandan titrediği dikkat çekti.


Banu Zorlu’da ünlüler arasındaydı
Erkek modasının gözler önüne serildiği defilede podyuma çıkan ünlü şarkıcı ve oyuncu Banu Zorlu, smokinden hazırlanan özel tasarım gelinlikle yürüdü. Gelinlik seçmek için fuara gelen hanımlar smokin gelinliği çok beğendi. Türkiye’nin ilk ve tek profesyonel çocuk mankeni olan Banu Miray da özel taşlı smokinle yürüdüğü podyumda büyük alkış aldı.


Fanları Turabi’yi TT yaptı
Survivor Şampiyonu Turabi de ilk kez manken olarak podyuma çıktı. Fanları hayranı oldukları Turabi’yi görebilmek için fuara akın etti. Turabi podyuma çıktığında alkışlarla destek veren fanlar, Turabi’yi Twitter’da da TT yapmayı başardı.


Rengarenk damatlıklar büyük ilgi gördü
Ünlü modacı Şinasi Günaydın, defilesini gördüğü ilgi karşısında podyumda gözyaşlarını tutamadı. “Erkek giyiminde her yaşta şıklık” sloganıyla hazırlanan defilede 2016 yazının damatlık modası da tanıtıldı. Damatların geçtiğimiz yıllara oranla daha renkli olduğunu söyleyen ünlü modacı Şinasi Günaydın, maviler, turkuazlar ve özellikle yeşillerin düğünlerde en çok göreceğimiz renkler arasında olduğunu belirtti. Defilede tanıtılan rengarenk damatlıklar, evlilik hazırlığı yapan beylerin dikkatini çekti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri