Ünlü wattpad yazarları Yeşilyurt AVM’de buluştu

26 Eylül 2017 Salı

Dilara Keskin, Emre Gül, Koray Yersüren ve Yusuf Piliç okuyucularıyla Yeşilyurt AVM’de buluştu

unlu-wattpad-yazarlari-yesilyurt-avmde-bulustu

İmza ve Söyleşi günleriyle ziyaretçilerine keyfili anlar yaşatan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ünlü wattpad yazarları Dilara Keskin, Emre Gül, Yusuf Piliç ve Koray Yersüren’i  okurlarıyla bir araya getirdi.

 

Edebiyat dünyasının genç yazarları  Dilara Keskin, Emre Gül, Yusuf Piliç ve Koray Yersüren Yeşilyurt AVM-D&R işbirliği ile gerçekleştirilen imza günü etkinliğinde Samsunlu okurları ile buluştu. Emre Gül’ün “Nar”, Dilara Keskin’in “Düşman Okullar”, Yusuf Piliç’in “İlk Şarkım” Koray Yersüren’in ise “Kimliği Kirletilmişler Mabedi”, “Aynı Gökyüzünün Kıyameti” ve “Gözlük” kitapları ile yakaladıkları başarıyı, dünya genelindeki en büyük hikaye paylaşma ve keşfetme platformu olan Wattpad yazarlığı ile devam ettiren genç yazarlar, okurlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Okurları, yazarlardan imza alabilmek için uzun süre sıra beklemek zorunda kaldı. Kitaplarını imzalatanlar, sohbet etme fırsatı yakaladıkları genç yazarlarla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. İmza günü etkinliğine gösterilen yoğun ilgi nedeniyle ünlü yazarların mağazada bulunan tüm kitapları kısa sürede tükendi.

 

Büyük küçük herkesin vazgeçilmez adresi olan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, alışveriş, eğlence ve birbirinden önemli etkinlikleri bir arada sunan buluşma merkezi olmaya devam ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan kampanyalara Facebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilirsiniz.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri