Ünlülerin tasarladığı Mickey’ler hayalleri gerçeğe dönüştürdü

15 Nisan 2013 Pazartesi

Mickey’nin Hayal Gücü Atölyesi isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında, ünlüler tarafından tasarlanan 100’den fazla Mickey heykelciği, hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere, renkli ve eğlenceli kişiliklere büründü

unlulerin-tasarladigi-mickeyler-hayalleri-gercege-donusturdu

Dünya çocuklarının en sevdiği çizgi film karakteri Mickey Mouse, Forum İstanbul, Disney Türkiye ve Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish® Türkiye işbirliğiyle gerçekleşen “Mickey’nin Hayal Gücü Atölyesi Projesi” kapsamında çok renkli ve eğlenceli kişiliklere büründü.

Aralarında Ajda Pekkan, Ayşe Arman, Engin Altan Düzyatan, Ertuğrul Özkök, Nebahat Çehre Rüştü Reçber, Saba Tümer, Sunay Akın, Şahan Gökbakar ve Tuba Ünsal’ın da bulunduğu sanat, spor, medya ve cemiyet dünyasından ünlü isimler tarafından tasarlanan Mickey heykelcikleri, önceki gün (13 Nisan) Four Seasons Bosphorus Otel’de düzenlenen özel bir davette beğeniye sunuldu.

Mickey heykelciklerinin satışından elde edilen gelirin tamamı, 3-18 yaş arası hayati tehlike taşıyan bir hastalıkla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish® Türkiye’ye bağışlandı.

Forum İstanbul, Disney Türkiye ve Bir Dilek Tut Derneği, Make-A-Wish® Türkiye çocuklar için buluştu
Konukların, ünlüler tarafından adeta baştan yaratılan Mickey Mouse heykelciklerini büyük bir beğeniyle inceledikleri davette konuşma yapan Forum İstanbul Pazarlama Direktörü Binnaz Dinçer, “Bizler çocuklarımızı hep mutlu etmeye çalışıyor, hep mutlu görmek istiyoruz.  Fakat maalesef, küçük bedenlerinde hastalıkla mücadele etmek zorunda olan çocuklarımız da var. İşte biz, bu çocuklarımızın da yüzlerini güldürmek için el ele verdik. Onlara hayatta hiçbirşeyin imkansız olmadığını göstermek üzere, dileklerini gerçekleştirmek istedik” diye konuştu.

Ünlü isimler, Mickey’i yeniden yarattı
Çocukların hayallerini gerçekleştirmek için destek veren ünlülerden Rüştü-Işıl Reçber, Derya Baykal, Feryal Gülman, Büşra Pekin, Romina Hakko, DaliaGarih, Mirgün Cabas ve kızı, Tuğba Ünsal ve kızı Sare, Murat Başoğlu, Sitare Akdilek,  davete katılan konuklar arasındaydı. Toplam 148 adet Mickey heykelciğinin sergilenerek satışa sunulduğu davette tasarımlar, konuklardan yoğun ilgi gördü.

Herkes hayalindeki Mickey’i yaratabilir
Hayalindeki Mickey heykelciğini tasarlamak isteyenler, 20-23 Nisan günleri arasında Forum İstanbul’da LETS Kırtasiye Ürünleri’ninkatkılarıyla gerçekleşecek Mickey’nin Hayal Gücü Atölyesi’nde buluşacak. Ayrıca, ünlüler tarafından tasarlanan Mickey heykelcikleri de bu tarihler arasında Forum İstanbul’da sergilenecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri