Unutulmaz Anneler Günü hediyesi Marmara Forum’dan

05 Mayıs 2014 Pazartesi

Marmara Forum Anneler Günü haftasını birbirinden renkli etkinliklerle kutluyor. 3-11 Mayıs tarihleri arasında Marmara Forum’u ziyaret edecek anneler ve bebeklerini eğlence dolu aktivitelerle birlikte birçok sürpriz hediye bekliyor

unutulmaz-anneler-gunu-hediyesi-marmara-forumdan

Marmara Forum, Anneler Günü haftasını çok özel etkinliklerle kutluyor. 3-11 Mayıs tarihleri arasında Marmara Forum’da gerçekleştirilecek etkinlikler boyunca ödüllü yarışmalardan, söyleşilere, sürpriz hediyelerden müzik dinletilerine kadar her şey anneler ve bebeklerini bekliyor.

Etkinlikler kapsamında Marmara Forum’da hazırlanacak 0-6 yaş çocuklara özel çocuk oyun alanı, tüm çocuklara neşe dolu saatler yaşatırken, düzenlenecek ‘Bebek Atölyesi’yle de bebek-çocuk sahibi aileler ve anne adayları faydalı bilgiler öğrenecek.

Uzman Dr. Yasemin Bradley Bebek Atölyesi’nde ziyaretçilerle gerçekleştireceği söyleşide bebek beslenmesinden, bebek sağlığına kadar pek çok alandaki yenilikleri anneler ve anne adayları ile paylaşacak. Ayrıca, çeşitli zeka geliştirici oyunların yer alacağı oyun atölyesi ve bebek müzik dinletisi de aktiviteler arasında yer alacak.


Nefis Karatay’lı “Neşeli Bebekler” Yarışması
Marmara Forum, Radyo Viva, Anne Bebek dergisi, Ne iyi fikir.com, Türkiye Finans Bankası Happyanne Kart ve Final Okulları’nın katkılarıyla gerçekleştireceği “Neşeli Bebekler” fotoğraf yarışmasıyla da Anneler Günü haftasını ölümsüz bir anıya dönüştürecek. Anne ve bebeklerinin oyun bahçesinde eğlenirken uzman fotoğrafçılar tarafından çekilecek fotoğrafları 9 gün süreyle Anneler Günü panosunda sergilenecek. Bu sürenin sonunda aralarında Yonca Evcimik, Milliyet gazetesi bebek editörü Tülin Açıkbaş gibi isimlerin bulunduğu jüri tarafından değerlendirilen fotoğraflar arasından bir finalist belirlenecek.

Kazanan anne ve bebeğin fotoğrafı ünlü manken ve sunucu Nefise Karatay’ın sunumuyla gerçekleştirilecek bir etkinlikle ilan edilecek. Yarışmanın birincisi fotoğraf, Anne-Bebek dergisinin kapak yıldızı olma şansını yakalayarak unutulmaz bir anının sahibi olmakla birlikte sürpriz hediyelerin de sahibi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri