Uşak Sportif’in yeni sponsoru Muratbey

28 Ocak 2015 Çarşamba

Türkiye’nin sayılı gıda firmaları arasında yer alan Muratbey Gıda, Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Uşak Sportif’in ana sponsoru oldu. Uşak Sportif, sponsorluk sürecinde sezon sonuna kadar ”Muratbey Uşak Sportif” olarak anılacak

usak-sportifin-yeni-sponsoru-muratbey

Muratbey, geçen sezon birinci lige çıkan ve ilk senesinde Play-off’lara kalarak EuroChallenge Cup’ta oynama hakkını kazanan Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Uşak Sportif’le sponsorluk anlaşması imzaladı. İmza törenine Uşak Valisi Seddar Yavuz, Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, Muratbey Uşak Sportif Kulüp Başkanı Arif Akçakaya ve Muratbey Fabrika Müdürü Hakan Akkoyun katıldı.

Uşak Valiliğinde düzenlenen imza töreninde konuşan Vali Seddar Yavuz, Uşak Sportif’in Türkiye Basketbol Ligi ve FIBA EuroChallenge Kupası’nda kenti en iyi şekilde temsil ettiğini belirterek, sponsorluk anlaşmasının hayırlı olmasını diledi. Yavuz, Muratbey’e desteğinden dolayı teşekkür etti.
Uşak Sportif Kulübü Başkanı Arif Akçakaya ise firmanın, takımın ana sponsoru olduğunu bildirerek, “Bundan böyle takımımız sahaya Muratbey Uşak Sportif olarak çıkacak. Ümit ediyorum ki sezon sonunda anlaşmayı yenileyebiliriz” diye konuştu.

Muratbey Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, başarılı bir ekibe sponsor olduklarını belirterek, “Birçok sosyal ve spor faaliyetlerine de katkı veriyoruz. Bir alt ligde de Uşak Sportif’e sponsor olmuştuk. Dilerim yine uğurlu geliriz ve şampiyonluklar yaşarız. Yönetimimize ve sporcularımıza başarılar diliyorum. Desteğimiz artarak devam edecek” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri