Uyum, 2015’i büyümeyle geçiriyor

25 Mayıs 2015 Pazartesi

Marmara Bölgesi’nin en büyük perakende zincirlerinden biri olan Uyum, 2015 yılında da yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Nisan ve Mayıs aylarını yeni mağaza açılışlarıyla geçiren Uyum, açtığı 4 yeni mağazasıyla toplam 63 mağazaya ulaştı ve 75 kişiye daha iş imkânı sağladı

uyum-2015i-buyumeyle-geciriyor

Sağlıklı ve doğru ürünleri, uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştıran Uyum, Marmara Bölgesi’ndeki büyümesine hızla devam ediyor. “Bu Ülkenin Marketi” sloganıyla büyüyen Uyum’un yeni mağazaları, Ataşehir’de Ağaoğlu Andromeda Gold ve Andromeda Residence, Pendik’te Çamlık Mahallesi ve Mimaroba’da Murat Çeşme Mahallesi’nde hizmet vermeye başladı. Yeni Uyum mağazaları, şarküteri ve taze meyve-sebze reyonlarının yanı sıra, temel gıda ve temizlik ürünleri reyonlarıyla Uyum müşterilerine ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmeti bir arada sunuyor.

Açılan yeni mağazalarla istihdama da büyük katkı sağlayan ve uygun fiyata kaliteli hizmet sunan Uyum, bu hizmeti, sayıları her geçen gün artan müşterileriyle buluşturmanın gururunu yaşıyor.

Uyum’un yeni mağazaları
17 Nisan günü açılan, Uyum’un Ağaoğlu Andromeda Gold mağazası, 930 metrekare müşteri satış alanında, 21 personel ve 4 kasasıyla hizmet veriyor. 24 Nisan günü açılan Pendik Çamlık mağazası, 570 metrekare müşteri satış alanında, 18 personel ve 3 kasasıyla hizmet veriyor. 15 Mayıs günü açılan Mimaroba Murat Çeşme mağazası, 875 metrekare müşteri satış alanında, 22 personel ve 4 kasasıyla hizmet veriyor. 22 Mayıs günü açılan Ağaoğlu Andromeda Residence mağazası, 570 metrekare müşteri satış alanında, 14 personel ve 2 kasasıyla hizmet veriyor. Uyum’un Nish Adalar Avlu mağazası ise, önümüzdeki günlerde, Maltepe’de bulunan Nish Adalar’da, yöre halkının hizmetine açılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri