“Uzaklarda Arama” galası ev sahibi Kent Meydanı AVM

27 Kasım 2015 Cuma

HASVAK Bursa, Kent Meydanı AVM'de “Uzaklarda Arama” filminin galasına ev sahipliği yapacak

uzaklarda-arama-galasi-ev-sahibi-kent-meydani-avm

Türkiye Devlet Hastaneleri ve Hastalara Yardım Vakfı Bursa, (HASVAK) Türk Sineması’nın Sultanı Türkan Şoray ile kızı Yağmur Ünal’ın katılımı ve Kent Meydanı AVM organizasyonuyla gerçekleşecek “Uzaklarda Arama” filminin galasına ev sahipliği yapacak.


Yönetmenliğini ünlü sinema oyuncusu Türkan Şoray'ın yaptığı, kızı Yağmur Ünal'ın da yapımcılığını üstlendiği, Türkiye’de yaşanan gerçek bir hikâyeden esinlenilen “Uzaklarda Arama” filminin oyuncu kadrosunda Yağmur Ünal, Ekin Türkmen, Sevda Erginci, Mehtap Bayrı, Elif Atakan, Pınar Göktaş, Esra Ergün ve Aslı Samat ve Mustafa Uğurlu yer alıyor.


HASVAK Bursa üye ve davetlilerinin katılımıyla, 1 Aralık Salı Günü Kent AVM Avşar Sinemaları'nda gerçekleşecek olan film galası saat 19.30’da başlayacak. Organizasyondan elde edilen gelir, HASVAK Bursa tarafından Uludağ Üniversitesi Acil Servis Simülasyon Sistemi’nin yapımına aktarılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri