Vahşi Batı’nın en hızlısı Antares’e geliyor

26 Eylül 2014 Cuma

AVM Partners’ın kiralama ve yönetim danışmanlığını yaptığı Antares, Kurban Bayramı'nda özel programlara ev sahipliği yapacak

vahsi-batinin-en-hizlisi-antarese-geliyor

Türkiye'de ilk kez yapılan ve çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak bir etkinlikle Kurban Bayramı'nda ziyaretçilerini ağırlayacak Antares, vahşi batının en hızlı kovboyu Red Kit ve azılı soyguncular Dalton Kardeşler, akıllı at Düldül, sevimli köpek Rintintin ve diğer karakterlere bayram özel programında yer verecek.

Muhteşem dekor ve sürprizlerle dolu Red Kit Kasabası, arife günü (3 Ekim Cuma) kapılarını ziyaretçilere açacak. Fotoğraf çekim alanlarından maskotlara, eğlenceli atölyelerden yarışmalara ve tiyatro oyununa kadar bir çok etkinlik 5 gün boyunca Red Kit Kasabası meraklılarını bekliyor.

Arife günü 23.00'a kadar açık olan Antares, bayramın ilk günü 13.00-22.00 diğer günler 10.00-22.00 arası hizmet verecek. Bayramın sonuna kadar ziyaret edilebilecek etkinlik alanına Antares AVM olarak tüm Red Kit hayranları davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri