Van AVM’de Gripin ile rock rüzgarı esecek

25 Ekim 2017 Çarşamba

Van AVM, Türkiye’nin ünlü isimlerini Van’a getirmeye devam ediyor. Düzenlediği kültür, sanat ve söyleşi etkinlikleriyle kentin sosyal buluşma mekânı olan Van AVM, ünlü rock grubu Gripin’i ağırlıyor

van-avmde-gripin-ile-rock-ruzgari-esecek

Doğu’nun incisi Van AVM, kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Açıldığı günden bu yana kentin yeni sosyal buluşma mekânı olan Van AVM, sonbahar etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin önde gelen rock gruplarından Gripin’i ağırlamaya hazırlanıyor.

 

1999 yılında İstanbul’da kurulan ve kadrosunda Birol Namoğlu (vokal), Murat Başdoğan (gitar), İlker Baliç (davul) ve Arda İnceoğlu’nun (bas gitar, klavye) yer aldığı Gripin sevilen şarkılarını Vanlı sevenleri için seslendirecek.

 

4 Kasım Cumartesi günü Van AVM önünde, Cumhuriyet Caddesi’nde gerçekleşecek konser saat 15.00’te başlayacak. Konseri tüm Vanlılar ücretsiz dinleyebilecek.

 

Van AVM’de konser haftasına özel kampanyalar

 Van AVM, sonbahar etkinliklerini, konserden önce 30 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilere özel sunduğu fırsatlar ve kampanyalarla da destekleyecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri