Vanlı yerel marketler PERDER çatısı altında birleşti

09 Mayıs 2012 Çarşamba

Van ilindeki yerel marketler, bundan böyle Van Perakendeciler Derneği adıyla Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na bağlı olarak faaliyet gösterecek

vanli-yerel-marketler-perder-catisi-altinda-birlesti

Van ilindeki yerel marketler bir çatı altında hareket etme kararı alarak, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 13 derneği (PERDER) bulunan Türkiye Perakendeciler Federasyonu'na bağlı 14’üncü dernek olarak faaliyet gösterecek. Van PERDER, 14 şirket üyesi ve 21 perakende satış noktası ile çalışmalarını sürdürecek.

Dernek ile ilgili açıklamalarda bulunan Van PERDER Başkanı Mehmet Sıddık Satar, "Dernekleşme adına bir eksiklik yaşıyorduk. Şimdi bu eksikliği gidermiş olduk. Bundan sonra güçlerimizi birleştirip daha güzel ve kaliteli hizmetler sunacağız. Sorunlarımızı masaya yatırıp, çözüm yollarını araştıracağız" diye konuştu.

Yerel zincirlerin önemine değinen Satar “Şimdi projelerimizi paylaşıp, nasıl geliştirebiliriz konusunu tartışıyoruz. Depremin yaralarını sarmaya çalışan bir şehirde hizmet sunmanın sorumluluğunu da taşıyoruz. Yerel marketler kazandıklarıyla yine kentine ve ülkesine yatırım yapıyor. Şimdilik Van ilindeki yerel marketleri kucaklayacak ve bu çetin rekabet ortamında daha güçlü olmaları için çalışacağız” dedi.

Ekovan AVM, Birikim AVM, Bizim AVM, Doğuş AVM, Hayat AVM, Kipaş AVM, Sahra AVM, Günpaş AVM, Tropikal AVM, Yayla AVM, Van Gross AVM, Zırhlıoğlu AVM ve VIP AVM Van PERDER’in üyeleri arasında yer alıyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri