Varlıbaş AVM, Anneler Günü’nde yaptığı etkinliklerle göz doldurdu

14 Mayıs 2013 Salı

Varlıbaş AVM’de Pazar günü çocukların anneleri için yaptığı karaoke kayıtlar, kardeşlerin bir arada yaptığı dans şovları ve 7’den 77’ye genç çocuk herkesin katılımıyla annelere olan sevgi görülmeye değerdi

varlibas-avm-anneler-gununde-yaptigi-etkinliklerle-goz-doldurdu

Annelerine bazen neşeli bazen hüzünlü şarkılar hediye etmek için sıraya giren AVM ziyaretçileri, sahnede profesyonel şarkıcılara taş çıkartan görüntüler oluşturdular. Etkinlik sonrası Varlıbaş Alışveriş Merkezi Anneler Günü Hatırası olarak kendilerine hediye edilen dijital kayıtları annelerine ölümsüz sevgilerinin armağanı olarak veren ziyaretçiler, ‘Annem İçin Kalbimin Sesi’ etkinliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Anneler Günü’nde Varlıbaş AVM ziyaretçilerinin karşılaştığı bir diğer etkinlik ise ‘Her Gün Annemin Olsun’ Anneler, çocuklar ve kardeşler istedikleri mekana gittiler, sevgi dolu pozlar verdiler ve bu mutlu anları ölümsüzleştiren fotoğrafları annelerine hediye ettiler. Katılımın yoğun olduğu etkinlikler tüm gün boyunca devam ederken, arada verilen kısa molalarda ise piyano dinletileri gerçekleştirildi.

Varlıbaş Alışveriş Merkezi etkinliklerin yanı sıra devam eden sergilere de ev sahipliği yapıyor. Geçtiğimiz hafta Cudibey Ortaokulu Resim Sergisini konuk eden AVM, 13-19 Mayıs Gençlik Haftası boyunca IMKB Grafik Fotoğraf Alanı Grafik Sanatlar Sergisini -3. Kat sergi alanında ziyaretçiler ile buluşturuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri